Justina Klyvienė

„Tendencijų ir inovacijų vadyba tampa esminiu lyderių įgūdžiu“

Daugelis labai sėkmingų kompanijų – nuo Disney, Burger King, WhatsApp iki Uber bei produktų tokių kaip kremas nuo saulės, sraigtasparnis, lėktuvo variklis, augalinės kilmės dešrelės – buvo sukurtos recesijos arba krizės metu. Tad kaip išnaudoti krizės laikotarpį ir sėkmingai inovuoti jos metu? Ateities mes negalime nuspėti, bet jūs ją galite sukurti aktyviai stebint ir dirbant su tendencijomis ir ateities signalais. Ką tendencijos mums reiškia? Kaip galime jas paversti „kuru“ inovacijų kūrimui?

Ateities prognozių kūrimas yra intensyvi sesija, kurios tikslas yra skatinti kūrybinį mąstymą, kuris leistų ne atspėti ateitį, bet leistų išanalizuoti, kaip ateitis galėtų atrodyti, vizualizuoti ją ir paskatinti įmones imtis veiksmų siekiant sukurtą scenarijų paversti realybe.

 Sesijos metu dalyvės:

  • Analizuos verslą įtakojančias pasaulines tendencijas ir signalus;
  • Vertins ateities klientų lūkesčius;
  • Kurs keletą galimų ateities scenarijų ateinantiems 10 metų;
  • Mokysis dirbti sparčiai besikeičiančiame pasaulyje.

Justina Klyvienė yra Future Leadership inovacijų laboratorijos įkūrėja ir vadovaujanti partnerė, HealthTech akceleratoriaus įkūrėja, įmonių nepriklausoma valdybos narė, Islandijos universiteto, ISM universiteto dėstytoja. 

Aktyviai siekia savo veikla paskatinti inovacijų kūrimo imtis kuo daugiau žmonių, dalinasi savo ekspertinėmis įžvalgomis konferencijose ar žiniasklaidoje. Kasmet skiria šimtus valandų konsultacijoms ir inovacijų kūrimo laboratorijoms, organizuoja inovacijų akademijas, renginius bei dizaino sprintus.