Kristina Meidė

„Žingsniu priekyje: svarbiausios krizėje išmoktos lyderystės pamokos?“

Kristinos Meidės kelio pradžia organizacijoje „Raudonasis Kryžius“ buvo pažymėta didžiausia pastarųjų metų sumaištimi – pasaulį sukausčiusia pandemija. Tai buvo išskirtinis metas, pilnas iššūkių ir nežinomybės, kuriam, neturint net panašios patirties, iš anksto nebuvo pasiruošta. Paskaitoje „Žingsniu priekyje: svarbiausios krizėje išmoktos lyderystės pamokos“ K. Meidė pasidalins unikaliomis, dar niekur nepasakotomis istorijomis, kas jai kaip vadovei padėjo įveikti didžiausius iššūkius, išlikti atspariai streso ir įtampos akivaizdoje, išlaikyti komandos motyvaciją ir įsitraukimą net pačiomis sudėtingiausiomis akimirkomis, krizės įkarštyje pakloti pamatus naujos kultūros vystymuisi ir šiandien drąsiai teigti, jog, net jei bijai ir abejoji savimi, išdrįskite sakyti naujai situacijai „Taip”, augant ir stiprėjant kartu su ja. 

Paskaitos metu:

  • Išgirsite unikalią patirtį, kaip bendru susitelkimu užauginti stiprią, atsakingą ir prasmę jaučiančią komandą.
  • Sužinosite, kaip planuoti darbus ir savo veiklą, kad galinčios ištikti krizės nebeišmuštų iš vėžių.
  • Lektorė padės išsigryninti mintį, kad tik aiškiai plėtojama veikla ir nuoseklūs procesai šiandien organizacijos stiprybė.
  • Sužinosite, kodėl norint tapti ekspertais tiek vadovas, tiek komanda bei pati organizacija privalo mokytis iš savo klaidų. 

Kristina Meidė – nevyriausybinės organizacijos „Raudonasis Kryžius“ vadovė, buvusi „Maxima LT“ generalinė direktorė.