Kristina Dryža

„Lyderystė pereinamuoju laikotarpiu: kokia strategija vadovautis?”

Šių dienų realybė parodo, jog nebegalime suprasti pasaulio logiškai ir nuosekliai. Vien samprotavimu transformacijos įgyvendinti nepavyks. Turime sukurti naują, gyvą ryšį su realybe ir priimti krizes, kaip mūsų gyvenimo dalį. O ne galvoti apie jas kaip apie nemalonias situacijas už įprasto gyvenimo ribų. Tik tada mes galėsime nustoti kovoti ir pradėti ieškoti darnių sprendimų bei būdų išlaikyti visumos jausmą ir kurti pusiausvyrą. Bet pirmiausiai mes turime į pasaulį pažvelgti naujai, kad ir elgtis pradėtume kitaip.

Šioje paskaitoje sužinosite, kaip išeiti iš įpročių sąmonės - rutiniško gyvenimo ir automatiško elgesio. Patyrinėsite, kaip mūsų gyvenimą įtakoja vaizduotė ir kaip ji gali padėti numatyti verslo aplinką bei visuomenę formuojančias tendencijas. Susipažinsite su tuo, kas yra kūrybiškumo ekologija. Gausite įrankius, kaip naviguoti sudėtingų permainų metu ir įveikti iššūkius, su kuriais šiuo metu susiduriame.
Paskaitoje bus paliečiamos šios temos:
- Prasmė, tikslas ir žmogiškumas
- Nelinijinių pokyčių svarba
- Ateities įsivaizdavimas
- Pereinamojo laikotarpio lyderystės išmintis

Kristina Dryža (Australija), viena įtakingiausių pasaulio futurologių, verslo konsultantė,  archetipų specialistė, rašytoja ir tarptautinių konferencijų pranešėja. Rudens semestro lyderystės kurse
Kristinos Dryžos paskaita rudens semestre studenčių buvo išrinkta geriausia kurso paskaita. (Paskaita anglų kalba su subtitrais į lietuvių kalbą)