Justė Akelaitytė

„Kaip tapti matoma internete?"

JUSTĖ AKELAITYTĖ - elektroninės komercijos ir skaitmeninės rinkodaros ekspertė, turintI beveik dešimt metų patirtį vystant aprangos, avalynės, mados dizaino prekės ženklų tokių kaip “Audimas”, “Danija”, “Famclub”, “Este”, “Wawa”, “Julia Janus” elektroninę prekybą Baltijos šalyse. Justė yra sertifikuota marketingo vadovė, turinti 6 lygio kvalifikacinį laipsnį pagal Europos marketingo kompetencijų standartą (EMCQ) pripažįstamą tarptautiniu mastu.

Paskaita vyks LIVE per Zoom.

Vienas populiariausių būdų žengti į internetą – susikurti savo svetainę ar elektroninę parduotuvę. Jūsų internetinis puslapis – tai pagrindinis informacijos pateikimo, komunikacijos su klientais ir skaitmeninės rinkodaros įrankis internete, todėl jis turėtų būti tinkamas ir patrauklus vartotojui.

Taip pat, didžioji dalis interneto vartotojų pradeda savo naršymo sesiją nuo paieškos. Nesvarbu ar tai būtų naujienos, lankytinos vietos, pramogų tinklapiai ar pirkiniai – dažniausiai viskas prasideda paieškoje. Organinė Google paieška – šiuo metu yra vienas iš populiariausių pardavimo ir reklamos kanalų internete. Google reklama yra kita alternatyva, kuri sulaukia labai daug dėmesio. Galiausiai, juk save ar savo veiklą visada galima pristatyti ir kitose elektroninėse verslo platformose, socialiniuose tinkluose, žiniasklaidos portaluose. Akivaizdu, kad galimybių labai daug, tad nieko keisto, kad kyla klausimas – kuris būdas būti matomai internete tinkamiausias ir geriausias?

Šios paskaitos metu jūs sužinosite:
- Nuo ko pradėti norint susikurti savo internetinę svetainę ar parduotuvę?
- Kokie yra alternatyvūs būdai tapti matomai internete?
- Kokios dažniausios klaidos ir kaip lengvai jų išvengti?