Jurgita Gaukštė

"Vertybėmis grįsta lyderystė "

Paskaitoje su Jurgita Gaukšte, pasitelkę savo vertybes gilinsitės į vieną iš svarbiausių gyvenimo klausimų „Kas aš esu?". Nuo jo prasideda savilyderystės kelionė.

Siekiant identifikuoti savo vertybes ir poreikius svarbu suvokti savo raidos stadijas, kodėl skirtinguose gyvenimo tarpsniuose vieni dalykai pasidaro svarbūs, o kiti tampa mažiau reikšmingi. Gilinsitės į savo poreikius bei vertybes pasitelkę Richard Barrett 7 asmeninio sąmoningumo lygių modelį, atlikdami asmeninių vertybių peržiūrą ir individualias užduotis. Užduotys padeda atpažinti, iš kur atsineštos jūsų vertybės, kas jūs esate dabar ir kokia kryptimi norite toliau kurti savo gyvenimą. C. G. Jungas sakė: „Esame tai, ką darome, o ne tai, ką kalbame, kad padarysime". Kaip ir vertybės yra tai, kuo gyvename, o ne kuo norėtume gyventi.

Jurgita yra sertifikuota „Barrett Values Centre“ ir MBTI asmenybės tipologijos konsultantė, lektorė, įmonių konsultantė ir tinklaraščio samoningalyderyste.lt autorė. Ji įgyvendina konsultacinius projektus tarptautinėse kompanijose ir yra Lyderystės konsultantė EMBA programose geriausiose verslo mokyklose Šveicarijoje, Kinijoje ir Rusijoje.