Dėstytojas: Daina Kleponė

“Vizionieriška lyderystė: laimintis matymas”

Vizionieriška lyderystė, vienas iš šiuolaikinių buzzwords dažnai vertinama kaip kritinė lyderystės kompetencija ir raktas į strateginius pokyčius. Vizija paremtas vadovavimas ne tik nustato strateginę kryptį, bet ir pasakoja istoriją kodėl verta siekti pokyčių bei įkvepia žmones keistis. Ir tai aktualu ne tik vadovaujant organizacijoms, bet ir siekiant asmeninio tobulėjimo. Esame savo likimo šeimininkai. Visai ne genai, o įsitikinimai ir tikėjimas tvarko mūsų gyvenimą.

Paskaitos metu išsigryninsime kuo skiriasi lyderio ir vadovo rolės organizacijoje, kas slepiasi po taip dažnai naudojamais žodžiais “vizija”, “misija” ir kuo vizija bei misija skiriasi nuo svajonės. Panagrinėsime vizijos svarbą asmenybėms bei organizacijoms bei kaip vizijos veikimo mechanizmą aiškina neurolingvistinio programavimo, organizacinės psichologijos, ezoterikos bei žmogaus biologijos mokyklos. Įvertinsime skirtingų lygmenų (asmens, organizacijos ir ekosistemos) praktinius vizijų pavyzdžius. Pasimokysime tvarios vizijos išsigryninimo principų ir praktiškai išbandysime metodiką. Padiskutuosime apie vizionieriškos lyderystės privalumus bei iššūkius.

Daina Kleponė yra Všį “Versli Lietuva” generalinė direktorė, turinti daugiau nei 26 metų vadovavimo skirtingų sričių verslo organizacijoms Lietuvoje ir 6 metų patirtis vystant verslą užsienio šalyse.