Ar žinojai, kad statistiškai tik 13 proc. darbuotojų teigia, kad yra įsitraukę, patenkinti savo darbu, motyvuoti ir produktyvūs? Tai atskleidžia 2023-iaisiais metais pasirodę „Gallup” tyrimo rezultatai.

Ar tu esi vienas iš šių 13 proc.? Jei ne, laikas pagalvoti apie naują profesiją!

Šia programa siekiama suteikti įgūdžių ir kompetencijų rinkinį, kuris leis studentui įgyti šiuolaikinių projektų valdymo pagrindus.

Mokymo programa išskirtinė yra tuo, kad ji turi e. komercijos mokymų dalį! Tai reiškia, kad po mokymų gebėsi ne tik suprasti ir valdyti projektus, tačiau išmoksi susikurti el. parduotuvę!

Programa detaliau

Mokymų ypatybės

Profesionalūs dėstytojai

Mūsų kursus veda patyrę profesionalai, savo srities ekspertai. Jie ne tik pasižymi dideliu žinių bagažu, bet taip pat yra praktikai.

Mokymai yra orientuoti į praktiką

Mes teikiame realius projektus, užduotis ir galimybę taikyti įgytas žinias praktikoje. Tai suteiks galimybę iškart panaudoti savo profesinėje veikloje.

Mūsų kursai yra prieinami visiems

Kuriems svarbi mokymosi galimybė. Taikome įvairias mokymo priemones, įskaitant vaizdo pamokas, interaktyvius pratimus ir diskusijas. Taip pat suteikiame galimybę mokytis savo tempu.

Sertifikavimas

Po kiekvieno sėkmingai baigto kurso gausi oficialų sertifikatą, kuris bus puiki papildoma vertė tavo profesiniam gyvenimui. Tai gali būti puikus įrankis, siekiant patraukti darbdavių dėmesį arba tobulinti savo karjerą.

Kompetencijos, kurias įgysite po mokymų:

Įžvelgti vartotojo, gamintojo ir visuomenės tarpusavio santykių problemas

E. komercijos platformos kūrimas ir valdymas

Paruošti specifikaciją vartotojo patyrimui ir dizainui

Kurti marketingo strategijas, įgyvendinant inovatyvius kūrybos ir gamybos sprendimus

Tinkamai įvertinti dalykines situacijas ir pasirinkti kultūriškai priimtinus elgesio modelius

mokymų laikotarpis

Grupių datos: birželio 17d.

Paskaitos vyks 3, 4 kartus per savaitę

Laikas – 18:00–21:00 val.

Trukmė – 200 akademinių val.

mokymų kaina

2559,33 eur

mokėjimo galimybės

Išsimokėtinai

100 proc. Užimtumo tarnybos finansavimas

Apmokėti visą sumą iš karto

sertifikatas

Sėkmingai baigus kursą įteikiamas tarptautinis sertifikuotas pažymėjimas lietuvių ir anglų kalbomis

Kodėl verta rinktis šį kursą?

 • Darbo rinkoje projektų vadovų poreikis šiuo metu didelis, tačiau yra mažai mokyklų, kurios ruoštų šios srities specialistus. Išnaudok galimybę tapti projektų vadovu!
 • Vis didėjantis poreikis skaitmeninės erdvės projektų vadovų, kurie išmanytų ne tik, kaip valdyti projektą, bet ir e. komerciją, gebėtų atlikti rinkos analizę bei turėtų rinkodaros žinių.
 • Jei svajojate kurti savo verslą, šiame kurse įgysite tam reikalingų žinių, kurios padės sukurti bei toliau plėtoti verslą.
 • Išmoksite kurti elektronines parduotuves ir taip susikursite sau galimybę užsidirbti papildomai

Kaip gauti finansavimą iš Užimtumo tarnybos?

 • Dėl finansavimo šiai programai gali kreiptis tik tie, kurie šiuo metu yra bedarbiai. Programos kodas – 221000994.
 • Jeigu dar nesi užsiregistravęs į UŽT, tą lengva padaryti UŽT internetinėje svetainėje arba nuvykus tiesiai į Tavo mieste esantį Užimtumo tarnybos skyrių.
 • Registruotis rekomenduojame internetu, taip bus kur kas greičiau ir paprasčiau.
 • Po registracijos Tau bus paskirtas specialistas su kuriuo aptarsi mokymosi galimybę WoW University.
 • Gavęs patvirtinimą iš UŽT, kad pasirinkai „Inovatyvus projektų vadovas” mokymus, būsi įtrauktas į kurso grupę. Liks sulaukti kupono, kurio pagrindu pasirašysime sutartį.
 • Turėk omenyje, kad dokumentacijos procesas gali užtrukti iki 2 savaičių, todėl jei nori suspėti į grupę, vertėtų nelaukti!

Papildomi ir naudingi dalykai programoje:

Karjeros testas, kurį išsprendęs pamatysi savo stipriąsias asmenines savybes ir su karjeros konsultantu aptarsi, kaip šias stiprybes panaudoti darbo rinkoje.

Programos metu tavęs laukia net dvi grupinės mentorystės, kurių metu galėsi užduoti visus rūpimus klausimus mentoriams!

Galimos darbo pozicijos po mokymų

Projektų vadovas

Skaitmeninių projektų vadovas

Elektroninės prekybos veiklos specialistas

Elektroninės prekybos produkto vadybininkas

Klientų aptarnavimo specialistas

Registruokis naujienlaiškiui

D.U.K.

 • Mokymasis vyks nuotoliniu būdu, todėl svarbu turėti kompiuterį bei gerą interneto ryšį. Mokymai vyks sinchroniniu būdu, tai reiškia, kad, nors mokymai vyks nuotoliu, paskaitos vyks gyvai. Mokymai vyks 4 kartus per savaitę. Laikas – 18:00 – 21:00 val.

Mokymų pradžioje bus pasiūlyta atlikti karjeros testą, po kurio išryškės tavo stipriosios asmeninės savybės. Individualioje karjeros konsultacijoje turėsi galimybę aptarti testo rezultatus bei sužinosi, kaip savo asmenines savybes sėkmingai galima pritaikyti darbo rinkoje.

Taip pat mokymų metu vyks net dvi grupinės mentorystės, kurių metu bus galimybė aptarti atliktus namų darbus, užduoti kilusius klausimus ir kreiptis į mentorių dėl karjeros krypties pasirinkimo.

Po mokymų galėsi kreiptis dėl karjeros konsultacijos, kurios metu padėsime sutvarkyti LinkedIn profilį, CV bei suteiksime pagalbą ruošiantis darbo pokalbiui.

Taip, baigus šiuos mokymus įgysi kompetencijų reikalingų projektų vadovui bei e.komercijos kūrimui. Tačiau norime pažymėti, kad šie mokymai nesuteikia kvalifikacijos, jie yra skirti ugdyti naują arba tobulinti seniau įgytą projektų vadovavimo kompetenciją.

Jeigu nesi tikras ar šie mokymai skirti Tau, kviečiame registruotis į nemokamą konsultaciją!