Inga Lizdenytė

„Asmeninė istorija: kaip nesėkmės tampa tramplynu į sėkmę?“

Nesėkmė – daugelis žmonių jos bijo, daugeliui ji reiškia nuosprendį, tašką. Iš tikrųjų viskas gali būti kitaip – nesėkmė gali būti tik kablelis, po kurio seka istorija apie atsparumą ir kovą su sėkminga pabaiga.
Ingos Lizdenytės istorija prieš du dešimtmečius sukrėte visą Lietuvą – po skaudžios avarijos ji neteko abiejų kojų bei nustojo valdyti vieną ranką. Tačiau nesėkmė, pasak Ingos, yra tik tramplinas į sėkmę. „Mes patys priimame sprendimus. Kasdien. Ir tik nuo mūsų pačių priklauso, kokias pasekmes arba rezultatus turės tie sprendimai“, – įsitikinusi Inga Lizdenytė, kuri ilgus metus ieškojo būdų, kaip nepasiduoti likimo siųstiems išbandymams.
Inga jau kelioliką metų įsikūrusi JAV, Kalifornijoje padarė karjerą, parašė sėkmingą knygą ir keliauja po pasaulį. Pasak Ingos, sėkmę pasiekia ne tie, kurie nesusiduria su problemomis, o tie, kurie išmoksta būti atsparūs, atkaklūs ir nepalaužiami. Svarbu ne tai, kas atsitinka mūsų kelyje, o kokį atsaką mes duodame.

Auksinė taisyklė: Nesėkmė gali būti tramplynas į Tavo sėkmę.

Paskaitoje sužinosite:

  • Kas mus įgalina būti atspariems gyvenimo sunkumams?
  • Kas padaro mus nesustabdomais?
  • Kaip nepasiduoti ištikus nesėkmei?
  • Kokį atsaką duoti nesėkmei, kad pajustume jos naudą?
  • Kaip susikurti pozityvią ir stabilią vidinę būseną?

Inga Lizdenytė – įkvepianti tarptautinio lygio pranešėja, knygų autorė, pelniusi kelis prestižinius apdovanojimus, knygos „Unstoppable. It’s a Choice“ (Nesustabdoma. Tai pasirinkimas) autorė.