47

Inga Jablonskė

„Asmeninė lyderystė: iššūkis būti savimi!"

Kasdien patiriame iššūkį būti savimi: gyventi, remiantis savo vidumi, būti laisvi, nepriklausomi, kūrybiški, dialoge su pasauliu ir žmonėmis, išreiškiant savo autentiškumą. 

Klausimas, kurį kelsime užsiėmimo metu, yra labai paprastas, bet ir be galo svarbus – kodėl tai taip sudėtinga šiandieniniame pasaulyje? Bet gal gali būti paprasta?

Tikiu, kad kiekvienas iš mūsų gali būti lyderis savo situacijoje, kaimynystėje, bendruomenėje, esame stiprūs ir galingi, kai mus į priekį veda prasmė ir tai, kuo tikime. Tačiau kaip tai pažadinti, įgalinti, įveiklinti? Pasidalinsiu savo asmenine istorija: sėkmėmis ir pamokomis, įrankiais, praktikomis ir technikomis, kurios padeda man kurti ir dalintis. Tai paprasta, tereikia vidinės motyvacijos ir noro. Kalbėsime apie asmeninę lyderystę ir laisvę būti savimi kasdieninėse gyvenimo situacijose. Susitikimas neprimins paskaitos, labiau – dialogą, per žaidybines–kūrybines situacijas kartu lengvai ir smalsiai atrasime atsakymus į rūpimus klausimus. Tikiu, kad žinojimas jau dabar yra kiekviename iš mūsų, tam tereikia pažadinti vidinį vaiką, kuris per žaismę padės geriau pažinti save, gyvenimo dėsnius ir tą stipriausią jausmą – esu savo kelyje!

Iš susitikimo išsinešite:

  • aiškų suvokimą, kad esi stiprus kurti gyvenimą, remiantis vertybėmis;
  • idėjų kaip būti autentiškam „pop“ pasaulyje;
  • įrankių ir praktikų kasdienei refleksijai apie asmeninę lyderystę ir kasdienius pasirinkimus;
  • žinojimą, kad esi labai reikalingas pasauliui toks, koks esi, tavo talentai ir potencialas nori būti realizuoti!
  • bendrystės ir kooperacijos jausmą, kurį galėsi realizuoti savo komandoje, projekte, situacijoje.