Ilma Nausėdaitė - Tiki

„Svajonių komandos kūrimas ir motyvavimas per nuotolį“

Žinių, kaip kompanijų lyderiams dirbti su nuotolinėmis komandomis, poreikis tik auga. Tyrimų duomenimis, net 74 proc. pasaulio organizacijų planuoja ženkliai padidinti savo darbuotojų darbo iš namų trukmę.

Pandemijos sukeltos nežinios, streso ir izoliacijos jausmo paveikti darbuotojai šiandien neretai pergalvoja savo vertybes, darbo, laisvalaikio bei atlygio santykį, įvertina ateities perspektyvas. Jie patys nori kurti savo dieną, reguliuoti darbo valandas, pasirinkti darbo vietą. Nuotolinio darbo galimybes pamatę darbuotojai nebenori grįžti į biurus ir siekia išlaikyti bent hibridinio darbo galimybę. Organizacija ir lyderis susiduria su unikaliais iššūkiais. Jie turi pergalvoti strategijas ir ieškoti naujų motyvuojančių naudų.

Paskaitos metu sužinosite:
- Į ką svarbu atkreipti dėmesį pasirenkant hibridinį darbo modelį?
- Kas pasikeitė per tuos pora metų?
- Kaip bendrauti su per nuotolį dirbančia komanda, kad nebūtų prarasta bendra organizacijos vizija?
- Kuo skiriasi hibridinis darbo modelis nuo nuotolinio darbo pandemijos metu?
- Kaip atrodys ateities organizacijos? Ir kaip lyderiai turėtų tam pasiruošti?

Ilma Nausėdaitė – The Remote Company bendraįkūrėja ir vadovė. Organizacija jungia šešis globalius produktus ir jau aštuonerius metus dirba nuotoliniu būdu. 140+ žmonių komanda dirba iš 30 skirtingų šalių bei 14 skirtingų laiko zonų. Ilma yra tarptautinių konferencijų pranešėja ir lektorė. Ji dalinasi savo pačios per praktiką sukauptomis žiniomis ir įžvalgomis.