Prof. Eugene Sadler-Smith

„Intuicijos reikšmė versle"

Būti sėkmingu vadovu vien analitinio proto nebepakanka. Kasdien didėjant informacijos srautui, vadovų darbo tempas intensyvėja ir tiesiog nebelieka pakankamai laiko analizuoti turimus duomenis, o sudėtingi strateginiai klausimai turi būti išsprendžiami kuo greičiau. Atlikti tyrimai atskleidžia, kad, siekiant efektyvumo, mąstymo procese būtina naudoti abu smegenų pusrutulius – ir dešinįjį, atsakingą už pojūčius bei visumos suvokimą, ir kairįjį, atsakingą už logiką, analizę bei racionalumą. Intuityvaus mąstymo įvaldymas tapo tarsi privalomu sėkmingų žmonių gebėjimu.

Apie intuiciją, kaip neatsiejamą sėkmingo vadovo portreto dalį, sugebėjimą pamatyti reiškinių ir įvykių tarpusavio ryšius ir sąveikas, kurie veda tiesiai prie norimo tikslo, kviečiame sužinoti paskaitoje.

Profesorius ir knygų apie intuityvų protą autorius, lyderystės ekspertas Eugene Sadler-Smith šioje paskaitoje atskleis, kaip efektyviai priimti spendimus dalyvaujant abiems smegenų pusrutuliams – įjungiant tiek analitinį, tiek intuityvų mąstymą. Paskaitoje sužinosite, ar intuicija gali pasitarnauti versle? Ar iš tiesų moterų intuicija yra stipresnė negu vyrų? Kaip galima ugdyti intuiciją? Kaip, žinant daugiau apie intuiciją ir ugdant šį įgūdį, galima tapti geresniam vadovui?

Eugene Sadler-Smith yra Surrey verslo mokyklos Anglijoje profesorius, tyrinėjantis hubristinę (galios bei dominavimo) lyderystę ir intuiciją sprendimų priėmimo procese. Jo tyrimai buvo publikuojami didžiausiuose tarptautiniuose medijos kanaluose ir žurnaluose: BBC, „The Guardian“, „Times“ ir „Forbes“. Profesorius yra parašęs daugybę knygų, tarp jų: "The Intuitive Mind", "Hubristic Leadership". Dirbo su įvairiomis viešosiomis, privačiomis ir profesinėmis organizacijomis, įskaitant Škotijos, Velso ir JK vyriausybes, "Intuicija versle".