Eglė Blekaitytė

„Kaip įdarbinti savo stiprybes ir talentus?”

Kiekvienas ateiname į šį pasaulį tam, kad rastume savo individualų kelią. Tai svarbu tiek dvasinei, tiek fizinei savijautai. Praktinės sesijos metu išmoksite naudotis įrankiu, kuris padės apsvarstyti pamatinius gyvenime kylančius klausimus. Be to, sužinosite kaip išsigryninti savo realizacijos kelią.

Susitikimo metu ne tik klausysimės, bet ir atsakysime į šiuos klausimus:

  • Koks tavo pašaukimas ir tikslas šiame gyvenime?
  • Kokios tavo stiprybės ir kaip gali jomis pasinaudoti būnant savo „tėkmės“ būsenoje?
  • Koks talento ir vertės kūrimo modelis efektyviausias būtent tau?
  • Koks mūsų asmeninis indėlis į geresnio pasaulio kūrimą ir mūsų visų ateitį?

Eglė Blekaitytė – sąmoningumo kelio moterims „Kelionė į save“ bendrakūrėja, „BE YOU“ projektų iniciatorė ir pagrindinė koordinatorė (www.nowbeyou.global), sąmoningo verslo mentorė, sertifikuota „Entrepreneurs Institute Talent Dynamics“ asmenybės testo „FLOW“ konsultantė. Dirbo tarptautinėse organizacijose pardavimų, marketingo, socialinės atsakomybės srityse, buvo prekės ženklo vadovė, o įgytą patirtį vėliau pritaikė konsultuodama savirealizacijos bei verslo vystymo temomis.

Eglė jau ne vienerius metus dirba kartu su „B1G1“ pasaulinės iniciatyvos įkūrėju Paulu Dunnu (Paul Dunn) bei futuristo Rogerio Jameso Hamiltono (Roger James Hamilton) programomis. Eglė taip pat organizuoja konferencijas prasmingo ir sąmoningo verslo temomis, veda mentorystės programą „Women of IMPACT“.