Dr. Dominyka Venciūtė

„Kelionė stipraus asmeninio prekės ženklo link"

Dr. DOMINYKA VENCIŪTĖ – viena geriausiai žinomų asmeninių prekių ženklų vystymo eksperčių Lietuvoje, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto dėstytoja, sertifikuota marketingo vadovė bei asmeninių prekių ženklų vystymo (angl. personal branding) ir rinkodaros konsultacijų įmonės „Persona Cognita“ įkūrėja ir strategė.

Paskaitos metu lektorė supažindins, kas yra asmeninis prekės ženklas ir kodėl šių dienų aplinkybėmis yra ypač aktualu jį stiprinti. Kokią naudą jis gali nešti kiekvieną moteriai ir ką reikia žinoti, norint turėti stiprų asmeninį prekės ženklą. Dominyka papasakos ir apie asmeninę patirtį – kaip be jokios reklamos jai pačiai pavyko susikurti asmeninį prekės ženklą.

Be abejo, jums tikrai pravers žinios, kaip išgryninti savo asmeninį pozicionavimą, susikurti komunikacijos strategiją ir atrasti kryptis bei temas, kuriomis galite komunikuoti. Dominyka dalinsis patarimais, kokie veiksmingiausi turinio kūrimo būdai ir kokios yra „veikiančios“ įrašų socialiniuose tinkluose struktūros. Taip pat – kokios priemonės palengvins komunikacijos procesą.

Paskaitoje „Aš – prekės ženklas“:
- Suprasite, nuo ko geriausia pradėti kurti savo asmeninį prekės ženklą.
- Sužinosite, kaip pradėti rašyti socialiniuose tinkluose.
- Koks jums geriausias būdas komunikuoti su aplinka.
- Gausite patarimų, kaip išdrįsti žengti pirmuosius žingsnius.