Dr. Rasa Katilienė

„Galimybių Intelektas: kaip pamatyti naujas galimybes?"

Paskaitoje su socialinių mokslų daktare Rasa Katiliene, koučingo specialiste bei verslo konsultante lyderystės ir organizacijos kultūros klausimais, atskleidžiama dvasinio intelekto reikšmė asmeniniam augimui.

Paskaita supažindina su dvasinio intelekto koncepcija bei leidžia pažvelgti į savo galimybes per dvasinio intelekto įgūdžius – atrasti, kad tokios asmeninės savybės kaip ramybė, džiaugsmas, meilė gali tapti pagrindinėmis gyvenimo būsenomis, o ne tik trumpalaikiais patyrimais. Dėstytoja atskleidžia, kaip požiūrio keitimas gali tapti kertiniu pokyčiu, sukursiančiu teigiamą poveikį visoms gyvenimo sritims, didinančiu asmeninį pasitenkinimą bei lemiančiu norimos gyvenimo krypties sėkmę.

Paskaita paaiškina, kaip dvasinio bei emocinio intelekto įgūdžių trūkumas gali sukelti asmeninį nepasitenkinimą ir abejones savimi. Dėstytoja aptaria, kad dvasinės vertybės turi didelę įtaką mūsų individualiai energijai, o kartu su ja – ir visoms mūsų gyvenimo sritims. Dvasinio intelekto lygmens, jo ypatybių supratimas ir su juo susijusių įgūdžių tobulinimas – vienas iš mažai girdėtų, tačiau vis aktualesnių saviugdos aspektų, nes unikalus bei savitas požiūris yra ne tik išskirtinumas, bet ir kelias į sėkmę.