Mindaugas Grajauskas

„Kaip nepaskęsti užduočių sraute?”

Mindaugas Grajauskas yra Asmeninio efektyvumo ir produktyvumo specialistas, konferencijų pranešėjas, knygų autorius bei mokymų ir tobulėjimo priemonės POINTS OF YOU sertifikuotas treneris. Žmogus, mėgstantis supaprastinti sudėtingus dalykus gyvenime.

Didelis kasdienybės tempas ir nesibaigiantis užduočių srautas dažnai gali kelti stresą ir įtampą. Gebėjimas palaikyti aukštą asmeninį produktyuvmą tampa itin svarbus. Daugelio žmonių kasdienybė – vis nesibaigiantis užduočių srautas. Tik kalendoriaus, padedančio planuoti veiklas, nebepakanka. Svarbu tampa atrasti sau būdą, kuris padėtų išlikti organizuotiems ir nepraleisti svarbiausių užduočių. Tačiau dar svarbiau – padėti sau sukurti daugiau vidinės ramybės dėl besikeičiančių užduočių.

Ši paskaita supažindins su paprastu, bet labai veiksmingu užduočių organizavimo modeliu. Jūs susipažinsite su pagrindiniais užduočių planavimo, organizavimo ir atlikimo iššūkiais. Sužinosite dažniausiai daromas klaidas naudojant kalendorių bei to-do tipo sąrašus ir kur kas efektyvesnius bei mažiau streso keliančius darbų organizavimo būdus, paremtus D. Allen Getting thigs done (GTD) ir M. Linenbergerio „1 minute to do list“ principais. Gausite įrankius, kaip visa tai naudoti sistemiškai ir padidinti asmeninį produktyvumą, kad galėtumėte lengviau mėgautis savo laiku ir skirti daugiau jo šeimai bei mėgstamiems užsiėmimams.