Inga Globė

Dėmesio valdymo praktikos

Ar kada nors susimąstėte, kad būtent nuo dėmesio valdymo priklauso viso gyvenimo kokybė? Gebėjimas koncentruoti dėmesį veikloje įgalina žmogų kelis kartus efektyviau atlikti darbo užduotis, valdyti laiką ir įdedamas pastangas. Tai realus įgūdis likti intensyvioj vienos užduoties apimtyje, skiriant jai maksimaliai savo kūrybinės energijos ir protinių galių. Taip gimsta srauto būsena. Jei nemoki valdyti dėmesio, srauto būsena gimsta arba ne, o jei esi savo dėmėsio šeimininkė, savo dėmesio pagalba tu susikuri srauto būseną visada, kai nori.

Atvirkščias koncentracijai, bet ne mažiau reikalingas, yra dekoncentruoto dėmesio įgūdis. Tai malonumo, atsipalaidavimo ir gurmaniško gyvenimo pagrindas. Jei sugebi dekoncentruoti savo dėmesį, savo juslėmis aprėpi daug daugiau pasaulio – vienu metu jauti visus pojūčius, skonius, kvapus, garsus, matai vaizdus.

Ir dar daugiau galimybių atsiveria įvaldžius dėmesio koncentracijos ir dekoncentracijos įgūdį vienu metu - kryptingai ir tvirtai judėti tiklso link, ir atsipalaidavusiai mėgautis pačiu procesu.

Emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo instruktorė, lektorė, aktyviai tobulėjanti asmeninio, socialinio ir dvasinio gyvenimo sferose jau daugiau nei 18 metų, charizmatiška vadovė ir verslininkė, muzikinio patyriminio projekto „AMIYA Inspiration“ koordinatorė, tarptautinių renginių organizatorė Inga Globė, pasidalins su jumis dėmesio valdymo praktikomis, kurios padės geriau įsisavinti savo mintis, jausmus ir pojūčius, nepasimesti informacijos triukšme ir išlaikyti koncentraciją, kuri reikalinga, siekiant įvairiausių tikslų.