Dalia Ibelhauptaitė

„Kaip išlaisvinti lyderio kūrybinį potencialą?“

Organizacijos, teigiančios, kad joms kūrybiškumo nereikia, yra tos, kurioms kūrybiškumo reikia labiausiai. Kūrybiškumas yra, ko gero, pati svarbiausia kompetencija versle. Lyderis turi mesti iššūkį nusistovėjusioms prielaidoms ir ieškoti naujovių. Priimti sprendimus šiame ekscentriškame pasaulyje tampa vis didesnis iššūkis, todėl lyderiams kaip niekada svarbu būti lankstiems, net ir sudėtingiausiose situacijose gebantiems priimti kūrybiškus sprendimus. Gebėjimas kurti ir pamatyti tame slypinčias galimybes – yra procesas, kurio pagalba vaizduotės idėjas paverčiame realybe ir sėkmingu verslu, naujomis veiklos formomis. Kaip išlaisvinti savo kūrybiškumą ir žengti koja kojon su geriausiais ir inovatyviausiais lyderiais, išgirsite Dalios Ibelhauptaitės paskaitoje „Kaip išlaisvinti lyderio kūrybinį potencialą?“.

Paskaitos metu:

  • Sužinosite, kaip savyje ugdyti kūrybinį potencialą ir kaip jį atrasti.
  • Išgirsite, kaip įkvėpti komandą nebijoti eksperimentuoti, imti iniciatyvą į savo rankas ir entuziastingai, be sąstingio spręsti problemas.
  • Paskaitoje atrasite atsakymus į klausimus, kas yra kūrybiškumas, kodėl jis yra esminis verslo sėkmės veiksnys?
  • Sužinosite, kaip išlaisvinti gebėjimą pasinaudoti žmogaus vidiniais ištekliais – žiniomis, įžvalgomis, informacija ar įkvėpimu. 
  • Pamatuosite, kiek tikrojo kūrybiškumo yra jūsų darbe, lyderystėje? Ir kiek leidžiate žmonėms, esantiems šalia jūsų, būti ir dirbti kūrybiškai? 
  • Dalia pasidalins, kaip jai pavyksta surasti naujų idėjų, kūrybinių impulsų ir kaskart nustebinti publiką?
  • Turėsite unikalią progą išgirsti autentiškas D. Ibelhauptaitės patirtis, kaip atrasti balansą po įtemptų etapų darbe, kaip nusimesti susikaupusią įtampą ir negatyvą?   

Dalia Ibelhauptaitė – pasaulyje pripažinta teatro ir operos režisierė, Holivudo prodiuserė, už ypatingus nuopelnus garsinant Lietuvos vardą kultūros srityje apdovanota Riterio Ordino kryžiumi „Už nuopelnus Lietuvai“.