WoW Bendruomenės klubo dėstytojas Rytis Jurkėnas

Rytis-Jurkenas-1

Rytis Jurkėnas – profesionalus karjeros konsultantas, „Multiple Natures“ praktikas, „Kalba.Lt“ lektorius ir „egoPERFECTUS“ kūrėjas.

Vaiko gimimas sukelia begalę pokyčių kiekvienoje šeimoje, tačiau ypač paveikia mamas. Fiziniai kūno pokyčiai, emocijų ir gyvenimo būdo kaita – tai viena. O profesinė realizacijos sfera – visai kas kita. Kiekviena nauja mama kuriam laikui pasitraukia iš profesinės veiklos. Rytis Jurkėnas, konsultuodamas mamas, išėjusias į motinystės atostogose, pastebi nedarną ir sutrikimą. Mamos nežino, kaip sugrįžti į darbo rinką. Neretai jos nebenori eiti ten, kur dirbo prieš susilaukdamos vaikų, tačiau nenutuokia, kokių pokyčių nori.

Jurkėnas ir konsultacijų metu, ir praktinių mokymų metu naudoja Prigimčių ir Intelektų sistemą, kurios pagalba praktiškai supažindina, kaip unikalaus potencialo atskleidimas įgalina priimti geriausius sprendimus. Be to, šis metodas padeda realizuoti save labiausiai tinkamoje profesinėje srityje. 

Tema WoW Bendruomenės klube

Eksperto konsultacija: kaip grįžti į darbą po motinystės atostogų?

Karjeros konsultacija padės atrasti tikruosius norus profesinėje srityje. R. Jurkėnas naudoja Prigimčių ir Intelektų sistemą, kurios pagalba praktiškai supažindina, kaip unikalaus potencialo atskleidimas įgalina priimti geriausius sprendimus.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.