WoW Bendruomenės klubo dėstytoja Rūta Gurung

Rūta Gurung, „Asmenybių tipologijos pagal 5 elementus“ ir veidoskaitos praktikė. Ji daugiau nei 20 m. dirbo rinkodaros srityje, iš jų 18 m. užėmė rinkodaros vadovės pareigas. Rūta jau 16 m. domisi asmenybių tipologija pagal kinų 5 elementų teoriją, apie 6 m. veda mokymus bei teikia konsultacijas ir įmonėms, ir fiziniams asmenims, be to, organizuoja sąmoningumo stovyklas. „Padedu žmonėms geriau pažinti save ir šalia esančius bei kurti sąmoningesnius santykius“, – teikia R. Gurung.

Tema WoW Bendruomenės klube

„Praktinė paleidimų sesija ir vizualinė meditacija: paleisk praeitį, įkvėpimą rask dabartyje“

Patyriminė paskaita ir vizualinė meditacija leis išmokti paleisti tai, kas sena ir nereikalingai ir su įkvėpimu formuoti naujus tikslus. Artėjant Naujiems metams, pats laikas paleisti tai, kas trukdo judėti toliau, pamatyti savo esmę ir pasidžiaugti tiesiog buvimu. O iškvėpus, tai, kas sena per paleidimo praktiką, įkvėpti tai, kas nauja ir užduoti savo pasąmonei kryptį, kad į sekančius metus ateitų tai, kas leistų atsiskleisti mūsų potencialui.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.