WoW Bendruomenės klubo dėstytoja Miglė Gudavičiūtė-Kapoor

Miglė dirbti sau pradėjo beveik prieš aštuonerius metus, kai išvyko gyventi į Indiją. Tuo metu tai buvo tradicinis freelance (laisvai samdomas) darbas rinkos tyrimų ir analizės srityje įvairioms pasaulio įmonėms.

Prieš penkerius metus grįžusi gyventi į Lietuvą, Miglė „supakavo“ savo patirtį, žinias, gyvenimo būdą ir pradėjo teikti iki tol dar negirdėtą paslaugą – tapo virtualia asistente.

Šiandien Miglė yra sėkmingos tarptautinės virtualių asistentų VAMIGLĖ agentūros vadovė ir kitiems profesionalams padeda žengti į modernios darbo rinkos modelį, kurį apibūdina žodžiais „mano žinios ir patirtis kaip paslauga jums“.

Tema WoW Bendruomenės klube

Kontaktų vakaras-diskusija: „Modernus savęs realizavimas: parduok savo žinias ir patirtį kaip paslaugą“

Neišpildai savęs profesinėje veikloje? Net ir kilimas karjeros laiptais aukštyn džiugina tik pirmus kelis mėnesius. Bandai keisti įmones ir industrijas galvodama, kad tai padės jausti realizaciją?

Užuot tai darius, kviečiame susipažinti su nauju požiūriu į savęs realizavimą: „supakuoti“ savo žinias, patirtį, pomėgius ir parduoti kaip paslaugą. Kitais žodžiais tariant, jau šiandien atsidurti ten, kur moderni darbo rinka bus po dešimtmečio.

Šiame susitikime sužinosi:

  • modernios darbo rinkos kryptį;
  • veiklos sau privalumus;
  • būdą, kaip pradėti teikti profesionalias paslaugas;
  • sėkmės istorijas, kurios suteiks įkvėpimo;
  • žingsnius, kaip tapti modernios darbo rinkos dalimi.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.