WoW Bendruomenės klubo dėstytoja Lina Banytė Surplienė

Lina Banytė Surplienė 16 metų dirbo finansų ir mokesčių srityje, užėmė vadovaujančias pareigas vienoje didžiausių pasaulinėje audito ir konsultacijų bendrovių „PricewaterhouseCoopers“. Tai padėjo Linai ne tik gerai perprasti finansų sistemą, pamatyti įvairių verslų „vidaus virtuves“, bet ir įgyti mokymų vedimo bei lyderystės patirties.
O lyderystė gyvenime dažnai prasideda nuo lyderystės namuose. Būdama 3 vaikų mama, Lina prieš 3 metus pradėjo savo projektą „Raising free kids“. Jis skirtas tėvams, norintiems užauginti savimi pasitikinčius ir kritiškai mąstančius vaikus. Panaudodama profesiniame darbe sukauptus įgūdžius, Lina nuolat veda nemokamus internetinius seminarus tėvams apie vaikų finansinį ugdymą, porą kartų per metus organizuoja 5 sav. mokymus tėvams „Finansiškai laisvi vaikai“, kurie padeda tėvams justis ramiau žinant, jog sėkmingai paruošė vaikus ateičiai.
Lina vaikų ir pinigų tema domisi jau kelerius metus – skaito literatūrą, dalinasi patirtimi „Facebook“ grupėje „Apie vaikus ir pinigus“, bendradarbiauja su įvairiais leidiniais, dalyvauja radijo laidose bei tinklalaidėse. Eidama bandymų keliu, ji atrado efektyvius būdus, kaip išmokyti vaikus valdyti finansus.

Tema WoW Bendruomenės klube

„Kaip mūsų patirtys vaikystėje veikia mūsų finansinius įsitikinimus šiandien?”

Paskaitos metu sužinosi, kaip vaikystės patirtys su pinigais veikia dabartį. Kokį santykį su pinigais turime ir kaip jį perduodame savo vaikams? Paskaitos metu:

  • Pakalbėsime, kaip tėvai dažniausiai kalba apie pinigus vaikui augant;
  • Įsigilinsi, kokias patirtis su pinigais turėjai vaikystėje;
    Sužinosi, kaip vaikystės patirtys veikia Tavo finansinius įsitikinimus;
  • Suprasi, kada finansinius įsitikinimus verta keisti;
  • Paanalizuosi, kokią įtaką turime savo vaikų finansiniams įsitikinimams.

 

Renginio nuoroda

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.