WoW Bendruomenės klubo dėstytoja Kristina Laučienė

Kristina Laučienė Pokyčių mentorėKaip neišaukštinti ir nesumenkinti savęs.? Aš esu pakankama.

Kristina Laučienė – palydinti mokymų dalyvius jų
asmeniniuose bei kolektyviniuose procesuose į pokytį. Koučingo specialistė, nuoroedukatorė, juoko jogos trenerė, mastermind moderatorė, lektorė. Daugelio saviugdos programų autorė – online kursai: „Ribos. Mylintis ir sugebantis aš“, „Gydanti juoko galia“, 6 mėn. trukmės palaikymo grupės; paskaitos: „Asmeninė atsakomybė ir asmeninės ribos“, „Tavo sėkmės ritualai“, „Streso valdymas“, „Emociniai poreikiai“, „Energijos vadyba“; patyriminės dienos sesijos per laisvą bei įžodintą, sąmoningą judesį: „Laisvė būti savimi“, „Gebėjimas užmegzti ir palaikyti santykius“, „7 energetiniai centrai“, patyriminių stovyklų moterims autorė ir lektorė: „Savęs patyrimo savaitgaliai moterims“.

“Įkvepiu žmones patirti savo tikrąją savastį bei išdrįsti realizuoti potencialą. Kai pasiruošimas atitinka galimybes – neišvengiamai ištinka sėkmė.”

Tema WoW Bendruomenės klube

„Vertybės ir emociniai poreikiai: kaip juos nustatyti ir patenkinti?“

Paskaitos metu nustatysi savo vertybes, emocinius poreikius ir išsiaiškinsi būdus, kaip juos patenkinti.

Ar nutuoki apie savo emocinius poreikius? Jie mums itin svarbūs, nes apima visas gyvenimo sritis: asmeninį, socialinį bei intymųjį gyvenimo aspektus.
Praktinės paskaitos metu:
• Išsiaiškinsi savo emocinius poreikius.
• Atlikdama praktines užduotis suprasi, su kokiais sunkumais susiduri, kai kalba ima suktis apie Tavo asmenines ribas. Sužinosi, kaip tuos sunkumus spręsti.
• Atrasi, kokie poreikių tenkinimo būdai Tau priimtini labiausiai. Ar jie palaikantys, ar griaunantys?
Būdų, kuriais galime tenkinti poreikius, yra daug. Pavyzdžiui, galima užimti „geros mergaitės“ vaidmenį – niekam neprieštarauti ir su viskuo sutikti. Arba jaustis beginkle (aukos vaidmuo). Gelbėtoja, taikdarė, „mama visiems“, nuolat prasikaltusi – vaidmenų yra begalė.

„Kaip neišaukštinti savęs ir nesumenkinti Aš esu pakankama?

Paskaitos tema: „Kaip neišaukštinti savęs ir nesumenkinti. Receptas, kuris padės jaustis užtektinai“
Paskaita padės suprasti, kada save išties adekvačiai vertiname ir gerbiame, o kada lazdą perlenkiame – nukrypstame nuo tikrojo požiūrio į save
Interaktyvus seminaras padės Tau geriau susigaudyti, ar…
• užtektinai vertini save?
• Kokiais parametrais remiantis sukuri savo vertę?
• Kodėl Tau reikalingos ribos?
• Ar vengi, ar sieki sėkmės?

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.