WoW Bendruomenės klubo dėstytoja Jolanta Chlevickienė

Jolanta Chlevickienė

Jolanta Chlevickienė – Tinklapio www.TurtingaMoteris.lt mokymų bei socialinių projektų sumanytoja ir organizatorė, konferencijų bei mokymų moterims lektorė, palaikymo grupių mentorė ir moderatorė, kontaktų tinklo įkūrėja.

„Didžiąją gyvenimo dalį galvodavau, kad verslumas – tai įgimtas dalykas ir, jei mano artimiausioje aplinkoje visi mokosi universitete, o paskui susiranda ir dirba samdomą darbą, taip turiu daryti ir aš. Buvo metas, kai neturėjau jokio svaraus argumento, kad yra nors mažiausia galimybė kada nors uždirbti iš savo prigimtinio smalsumo ir organizuotumo, aistros skaityti ir dalintis, iš aistros bendrauti su žmonėmis. Šiandien darau tai, kas mane labiausiai įkvepia. Ir už tai gaunu pinigus: autorinį atlygį, komisinius, pelną. „TurtingaMoteris.lt“ projektai – vienintelė mano veikla.

Pirmaisiais metais, kai bandžiau save naujame amplua ir neturėjau nei verslo, nei pardavimo žinių, teko ir mokytis, ir išsilaikyti. Tai buvo sudėtinga, tačiau ėmus dėmesį skirti 3 dalykams, atsirado pagreitis, atsirado rezultatai“, – teigia J. Chlevickienė.

Tema WoW Bendruomenės klube

Kaip monetizuoti mėgstamą veiklą?

Paskaitos metu susipažinsi su 3 strategijomis, kurios reikalingos tam, kad veikla, kurią mėgstame ir gebame atlikti, taptų pajamų ir pelno šaltiniu.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.