WoW Bendruomenės klubo dėstytoja Inga Globė

Inga-Globe

Inga Globė – unikalios savireguliacijos metodikos (DFB metodika) sertifikuota instruktorė, dvasinio intelekto specialistė, lektorė, charizmatiška vadovė ir verslininkė, meninio edukacinio projekto „AMIYA Inspiration“ koordinatorė, tarptautinių renginių organizatorė.
Sąmoningumo ir dėmesio valdymo įgūdžius Inga praktikuoja jau 20 metų. Ji skaito paskaitas ir veda Moters Magijos Mokyklos trumpuosius seminarus moterims Lietuvoje bei užsienyje. Dvasinio ir asmeninio augimo centre „SoulACTION“ Inga įkūrė sąmoningos motinystės klubą ir Dr. Shefali Tsabary Institute (JAV) mokosi patentuotos sąmoningos motinystės metodikos.
Įgytos žinios padėjo Ingai atskleisti savo talentus veikloje ir susikurti autentišką gyvenimo būdą.
Pagrindinės Ingos ekspertinės sritys:
• Diferencijuotų funkcinių būsenų savireguliacijos metodika;
• Emocinio ir dvasinio intelekto lavinimas;
• Sąmoningos motinystės puoselėjimas ir populiarinimas;
• Esybinių talentų atskleidimas veikloje.

Tema WoW University klube

„Prasmingo gyvenimo džiaugsmas”

Patyriminė paskaita, kuri padės pamatyti gyvenimo visumą ir atrasti savo unikalią laimės formulę . Kaip atpažinti savo tikruosius norus? Kaip pamatyti tai, kas iš tiesų TAU prasminga?

„Sąmoninga motinystė. Kaip vaikai mus augina?”

Šioje paskaitoje aiškinsimės kodėl augindamos savo vaikus aukojamės, nuolat duodame ir mūsų gyvenimo gerovė taip priklauso nuo vaiko laimės ir sėkmės? Ką mainais gauname iš vaikų?
Ar sugebame įmatyti visas motinystės dovanas?

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.