WoW Bendruomenės klubo dėstytoja Gretė Brokienė

Gretė Brokienė – autorinės programos, kuri apjungia moteriškumą, mitybą ir meilės sau ugdymą, įkūrėja, taip pat gastronomijos ir sveikatai palankios mitybos puoselėtoja. Jos manifestas –  #womantowoman (#moterismoteriai). 

„Patikėkit, puikiai suprantu, kokius standartus bei reikalavimus moterims kelia visuomenė. Jie gali virsti psichologiniais pančiais. „MRS GLOBE“ konkurse, kuriame buvau išrinkta ir karūnuota atstovauti mūsų šalį, ištariau garsiąją savo frazę: „Tikrasis moters grožis slypi jos išmintyje“, o tapusi 2 vaikų mama turėjau tai ne kartą įrodyti“, – atvirauja Gretė.

Tema WoW Bendruomenės klube

Kontaktų ryte svečiavosi Gretė ir pristatė temą “Sveikatai palanki mityba”

Nuo racionalaus savęs suvokimo ir situacijos vertinimo, geros savijautos bei meilės sau neatsiejama ir mityba. Šią temą gvildensime susitikime! 

Susitikimo metu susipažinsi su programa, kuri apjungia mitybą bei profesionalų koučingą. Tai padės suprasti, kaip maistas veikia darbingumą, nuotaiką, motyvaciją, emocinę, fizinę būklę ir, žinoma, moters grožį. Sužinosi, kodėl sveika mityba yra neatsiejama nuo racionalaus savęs ir situacijos vertinimo, geros savijautos ir meilės sau.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.