WoW Bendruomenės klubo dėstytoja Ernesta Monkutė-Skeberė

Paskaitos lektorė Ernesta Monkutė-Skeberė yra darbo su kūnu ir judesio terapijos (ibmt.co.uk) edukatorė, kūno pojūčių tyrinėtoja somatinėse praktikose, mokymų programų kūrėja, lektorė VŠĮ „Interstela“, strateginių sesijų-susitarimų fasilitatorė (moderatorė), komunikacijos ir rinkodaros specialistė bei projektų vadovė VŠĮ „Domus Solis“. 

Ernesta daugiau nei 15 metų dirbo verslo sektoriuje, o dabar sukasi socialiniame versle. Ji yra viena iš SETA (somatinės edukacijos ir terapijos asociacijos) steigėjų, ikunytapraktika.lt bendraįkūrėja, o šiuo metu save atranda dar ir kaip patyriminio meno kūrėją.

Tema WoW Bendruomenės klube

Paskaita „Kaip mūsų mintys, emocijos ir jausmai daro įtaką kūno būsenai?“


Patyriminė paskaita, kurios metu tyrinėsi savo pojūčius, emocijas, galvoje besisukančias istorijas. Į pagalbą telksimės pagrindinius Gyvenimo patyrimo įrankius, t. y., penkis pojūčius. Į šią paskaitą sudėta daugiau nei 9 metus siekianti lektorės patirtis iš terapinių studijų ir asmeninės terapijos srities.
Iškeliami klausimai: ar žmogus yra tik emocijos, jausmai, galvoje besisukančios istorijos, fiziologiniai pojūčiai? Ar gebame šiuos dalykus atskirti tada, kai gyvename? Ar mokame, galime tuo pat metu stebėti save ir veikti? Jei taip, kas tada būna stebėtoju?“

Paskaitos metu:
• patyrinėsi savo pojūčius, emocijas, galvoje besisukančias istorijas;
• išmoksi jas apibrėžti ir atskirti vieną nuo kito. Be to, aiškinsimės, ar šis atskyrimas apskritai reikalingas;
• metodika leis suprasti savo viduje esantį „tyrinėtoją“: galbūt jį apibūdinti, o gal ir nupiešti jo portretą. Tikėtina, jog atsakysi į sau pačiai paskaitos metu kilusius klausimus.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.