WoW Bendruomenės klubo dėstytoja Erika Umbrasaitė

Erika Umbrasaitė – lietuvių rašytoja, viešųjų ryšių specialistė ir žurnalistė, jau beveik dešimtmetį gyvenanti nedideliame Prancūzijos kaime, kur vadovauja mažai meno galerijai ir prekiauja autoriniais meno, juvelyrikos ir keramikos gaminiais.

Įveikusi vėžį, rašytoja nusprendė viską gyvenime pradėti nuo nulio. Ji pasiryžo išpildyti seną svajonę ir iškeisti sostinės šurmulį į mažo kaimelio Prancūzijos pietvakariuose ramybę. Apie šią šalį ji svajojo nuo vaikystės ir nusprendė, kad atėjo laikas šį sumanymą įgyvendinti. Kaip pati juokauja, daugelis važiuoja į užsienį užsidirbti, o ji vyko… išleisti Lietuvoje uždirbtų pinigų, nes pirmieji įsikūrimo mėnesiai naujoje šalyje pareikalavo asmeninių santaupų. Tačiau čia ji galėjo išpildyti seną savo svajonę – atidaryti meno galeriją.

Susipažinusi ir susigyvenusi su prancūziško gyvenimo ritmu, Erika Umbrasaitė įspūdžius sudėjo į trečiąją savo knygą „Prancūzija Mon Amour“. Tai pasakojimas apie prancūzišką gyvenimo būdą ir kaip prie jo sekėsi pritapti lietuvei. Knygoje pasakojama kaip mėgautis mažais gyvenimo teikiamais malonumais ir mažiau galvoti apie ateitį. Knyga skirta tiems, kurie nori išmokti gyventi čia ir dabar.

Tema WoW Bendruomenės klube

Rašytoja ir žurnaliste Erika Umbrasaitė pakvies Tave į užburiančias istorijas, pastebėtas už užrašytas akylos rašytojos akies, nutikusias Lietuvoje, Prancūzijoje ar svetur. Semkis įkvėpimo kasdieniniuose stebukluose, klausydamasi autorinės tinklalaidės „Hedonistės užrašai”

Manęs dažnai klausia, kuo skiriasi prancūzės nuo lietuvių ir ko mes galėtumėmė iš jų pasimokyti – labai nemėgstu šio klausimo, nes iš principo manau, jog lygintis su kažkuo – tiesus greitkelis į nelaimingumą ir savigraužą. Bet šioje situacijoje, kai moters amžius padėtas ant pesimizmo,ir stereotipų svarstyklių, drąsiai galiu pasakyti: laimi – prancūzės. Be abejom, ne visos, o tos, save mylinčios ir gerbiančios, tos, kurios savo egzistavimu vis dar palaiko prancūzės moters mitą, kuriuo mes visi taip žavimės. Paslaptis paprasta – turbūt jų genuose bei auklėjime užkoduota mėgautis kiekvienu gyvenimo etapu ir išlikti moterimi iki pat gyvenimo pabaigos.

Klausykis jau esančių tinklalaidės epizodų: 
Pirmas epizodas „Agnesės skrybėlė“
Antras epizodas „Prancūziškos jaunystės paslaptys”

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.