WoW Bendruomenės klubo dėstytoja Eglė Blekaitytė

Eglė Blekaitytė – sąmoningumo kelio moterims „Kelionė į save“ bendrakūrėja, „BE YOU“ projektų iniciatorė ir pagrindinė koordinatorė (www.nowbeyou.global), sąmoningo verslo mentorė, sertifikuota „Entrepreneurs Institute Talent Dynamics“ asmenybės testo „FLOW“ konsultantė. Dirbo tarptautinėse organizacijose pardavimų, marketingo, socialinės atsakomybės sritys, buvo prekės ženklo vadovė, o įgytą patirtį vėliau pritaikė konsultuodama savirealizacijos bei verslo vystymo temomis.
Eglė jau ne vienerius metus dirba kartu su „B1G1“ pasaulinės iniciatyvos įkūrėju Paulu Dunnu (Paul Dunn) bei futuristo Rogerio Jameso Hamiltono (Roger James Hamilton) programomis. Eglė taip pat organizuoja konferencijas prasmingo ir sąmoningo verslo temomis, veda mentorystės programą „Women of IMPACT“.

Tema WoW Bendruomenės klube

„Mano pašaukimas ir savirealizacijos kelias”

Praktinės sesijos metu išmoksi naudotis įrankiu, kuris padės Tau apsvarstyti pamatinius gyvenime kylančius klausimus. Be to, išsigryninsi savo realizacijos kelią. Susitikimo metu ne tik klausysiesi, bet ir atsakysi į šiuos klausimus:

  • Koks Tavo pašaukimas ir tikslas šiame gyvenime?
  • Kokios Tavo stiprybės ir kaip gali jomis pasinaudoti būnant savo „tėkmės“ būsenoje?
  • Ką gali padaryti Tu, kad pasaulis ir mūsų visų ateitis taptų geresnė?
  • Koks talento ir vertės kūrimo modelis efektyviausias būtent Tau?

 

Renginio nuoroda

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.