WoW Bendruomenės klubo dėstytoja Edita Vigelytė

Edita Vigelytė – parfumerijos verslo ir kvepalų dėvėjimo kultūros ekspertė, edukatorė, virtualios ir realios lietuvių autorių kvepalų lentynos „Scent Syndicate“ įkūrėja, parfumerijos prekės ženklų atstovė.

Parfumerija Edita domėjosi jau nuo vaikystės: mėgdavo pirkti „Dzintars“ kvepalų buteliukus, slėpti juos giliausiuose stalčiuose ir džiaugtis niekam nematant. Nuosekliai aromatais ir olfaktorinėmis patirtimis ji ėmė domėtis prieš 20 m., kai savo SPA salone Klaipėdoje pradėjo taikyti tuo metu mažai kam žinotas aromaterapijos praktikas.

Beveik prieš 10 m. Edita dalyvavo Aisčio Mickevičiaus kvepalų pristatyme, kur parfumeriui pasiūlė bendradarbiauti pardavimų ir prezentacinių renginių srityje. „Tai, kad bendradarbiavimas sėkmingai tęsiasi jau beveik 10 metų, o FUMparFUM tapo žinomu ir geidžiamu prekės ženklu, įrodo, kad drąsiai pasielgta ne be reikalo“, – sako Edita.

Šiuo metu ji Lietuvoje ir Latvijoje atstovauja ir kitus lietuvių autorių kuriamos parfumerijos prekės ženklus, o paskutiniuosius kelerius metus užsiima kvepalų garderobo formavimo ir parfumerijos dėvėjimo kultūros edukacija. Būtent šias žinias ji ir nori perteikti jums, GAMMA WOW bendramintės!

 

Tema WoW Bendruomenės klube

Paskaitos-diskusijos tema: „Kvepalai: ką jie apie Tave kalba garsiai ir ką išplepa tyliai? Kvėpinimosi kultūra ir kvepalų siunčiamos socialinės žinutė“

Paskaitos metu sužinosi, kaip išskirtinai mėgautis parfumerija ir nepasiduoti apgaulingiems mitams. Apie parfumerijos paslaptis mums pasakos kvepalų dėvėjimo kultūros edukatorė Edita Vigelytė.

Kvepalus, kaip asmeninės raiškos priemonę, pripažįstame visi. Susitikimo metu nagrinėsime:

  • Kiek informacijos perteikia mūsų kvepalai ir kaip tą informaciją kontroliuoti.
  • Kaip išsirinkti tinkamiausius kvepalus, nepermokėti ir suprasti vertę.
  • Išsiaiškinsime, ar yra kvapo dėvėjimo kultūros taisyklių ir kokios jos.
  • Sužinosime, kaip teisingai naudotis veiksminga kvapų – švelnios manipuliacijos – priemone.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.