WoW Bendruomenės klubo dėstytoja Audra Vitkutė

Audra Vitkutė – dailininkė ir dizainerė. Nuo pat mažų dienų leidosi ieškojimų keliu: domėjosi įvairiomis dvasinėmis praktikomis, pasaulio religijomis, aplankė ne vieną šalį ir žemyną. Kurį laiką dirbo reklamos dizaino srityje, užsiėmė monumentaliąja tapyba. Pajutus, kaip žmogų veikia spalva, forma, linija, Audrai kilo projekto „Hymnus ad Amorem“ (Himnas Meilei) idėja. Vidiniai ieškojimai nuvedė į pažintį su netradicine medicina, į evangeliškosios teologijos studijas ir Sankt Peterburgo podiplominių studijų akademiją, kur Audra studijavo psichologinę konsultaciją ir korekciją naudojant meno terapijos metodus.
Meno terapijos srityje ji dirba iki šiol: veda individualius užsiėmimus, seminarus, skaito pranešimus konferencijose. Be to, yra surengusi keturias „Hymnus ad Amorem“ tapybos darbų parodas – jos kūriniai buvo eksponuoti Lietuvoje, Rusijoje, Latvijoje. Audra taip pat yra mergaičių stovyklos „Mano geriausia draugė – Aš“ įkūrėja.

Tema WoW Bendruomenės klube

Praktinis užsiėmimas-susitikimas su savimi per neurografiką

Šio susitikimo metu atrasime neurografiką ir kūrybinį procesą apjungsime su koučingu. Turėsi galimybę pažvelgti į savo sielos gelmes, į rūpimą situaciją iš kito požiūrio taško, taip pat susidėliosi mintis, strategiją ir būdus, kaip pasiekti norimą tikslą.
Sužinosi, kaip išgyventas naujas būsenas integruoti į savo kūną, asmenybę, kaip rasti energijos ir resursų pokyčiams gyvenime vykdyti.
Per susitikimą:

  • Susipažinsime viena su kita;
  • Atliksime praktinę dalį (piešime savo Sielos NeuroLotosą);
  • Po praktinės dalies vyks aptarimas diskusijos formatu.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.