WoW Bendruomenės klubo dėstytoja Andrė Amiya Pabarčiūtė

Andrė Amiya Pabarčiūtė – vieno sėkmingiausių, ilgiausiai Lietuvoje gyvuojančių mokymų centro SoulACTION įkūrėja ir vadovė, bestselerių autorė. Dvasinė mokytoja, asmeninio augimo ir gyvenimo būdo trenerė, sukūrusi daugybę ilgalaikių programų moterims, poroms ir asmeniniu augimu besidomintiems žmonėms. Ji dažnai veda motyvacines, transformuojančias paskaitas, o dvi Andrės knygos, skirtos poroms ir moterims, tapo vienomis perkamiausių Lietuvoje. Andrė taip pat yra ir profesionali dainininkė, kompozitorė, prodiuserė.

Tema WoW Bendruomenės klube

Paskaitos-diskusijos tema: „Tavo talentai ir gyvenimo galimybės“

Susitikimo metu sužinosi ne tik įdomios informacijos apie save, bet ir galėsi užduoti lektorei klausimą.
Kada dažniau apima baimės ir susiduriama su sunkumais? Tada, kai esame tarsi ne savo gyvenimo rogėse – darome ne tai, kas mums duota.
Galimybės gyvenime – beribės. Viskas, ko reikia, tai jas įžvelgti. Kai pagaliau pradedame pripažįsti savo tikrąsias savybes ir unikalius talentus, pradedame pastebėti galimybes ir kryptingai jomis pasinaudojame.

Paskaitos metu:

  • sužinosi, kaip atpažinti savo talentus ir išsiaiškinsi, kokie jie;
  • suprasi, kaip gyvenime atrasti galimybes savirealizacijai.

 

Renginio nuoroda

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.