13 savaičių · 15 paskaitų
4 iššūkiai įgūdžių stiprinimui ir pasitikėjimo savimi auginimui
internete nuo kovo 22 d.

Ateities įgūdžių kursas

Pavasario semestras 2022 m. kovo 22 – birželio 19 d. 

13 savaičių · 15 paskaitų · 5 įgūdžiai · 4 iššūkiai · palaikymo grupės · uždaros šventės

Tai vienas populiariausių kursų Lietuvoje, kurį jau baigė daugiau nei 2500 moterų!

Žinios, praktiniai įgūdžiai ir daug vertingų atradimų! Prisijunk prie tobulėti norinčių moterų bendruomenės!

149€ 298€

2021 m. Rudens Programa: Dėstytojai ir iššūkių Mentoriai

Kurso temos ir formuojami įgūdžiai

1. Asmeninių talentų atskleidimas

Asmeninių stiprybių matymas ir jų panaudojimas yra įgūdis, įnešantis vientisumo ir pilnatvės pojūtį į visas gyvenimo sritis. Abejonės savimi trukdo siekti svajonių ir asmeninių tikslų. Ir, priešingai, suvokiant savo stiprybes ir tinkamai išnaudojant savo potencialą, galima rasti naujų savirealizacijos būdų. Susikūrus asmeninio augimo viziją, produktyviau išnaudojame savo talentus bei sustipriname pasitikėjimą savimi!

2. Efektyvi komunikacija ir bendravimas

Išreikšti savo autentiškumą ar sukurti visavertiškus santykius padės stiprūs komunikacijos ir bendravimo įgūdžiai. Vieni esame labiau komunikabilūs, kiti – mažiau, tačiau visi pasitelkiame bendravimą kuriant įdomų ir sėkmingą gyvenimą, darnius santykius, sprendžiant konfliktus, siekiant įtikinti pašnekovus ar sujungti skirtingus žmones bendram tikslui.

3. Kūrybinis ir kritinis mąstymas

Kasdien susiduriame su situacijomis, kai turime priimti nestandartinius sprendimus. Kai mąstome kūrybiškai ir gebame kritiškai įvertinti situaciją, atrandame netikėtas sąsajas, originaliai sprendžiame problemas, kuriame įdomias idėjas. Kūrybiškas gyvenimas į kasdienybę įneša džiaugsmo ir spalvų. Ir taip, mes visos esame kūrėjos!

4. Lengvas problemų sprendimas ir laiko planavimas

Dažnai atrodo, jog darbų ir įsipareigojimų turime daugiau nei laisvo laiko, o nuolat atsirandančios problemos situaciją tik dar labiau paaštrina. Asmeninio efektyvumo ir laiko planavimo įgūdžiai leidžia geriau valdyti savo laiką ir dėmesį, paskirstant jį prioritetinėms užduotims. Leidžia atsirasti naujiems mąstymo būdams ir įpročiams, kurie esančias problemas paverčia naujomis galimybėmis.

5. Kooperacija (NAUJA)

Kooperacijos įgūdžiai leidžia sėkmingai siekti bendro tikslo su kitais, susitelkiant į savo stiprybes ir padedant kiekvienam atskleisti jų talentus. Ji apima aiškų bendravimą, aktyvų įsiklausymą į kitus, atsakomybę ir pagarbą kolegoms. Kai žmonės kooperuojasi, jie dalinasi žiniomis ir patirtimis, todėl augimas ir tikslų įgyvendinimas vyksta kur kas sparčiau, nei kad tą darytume vieni.

Kaip visa to galėsi išmokti?

Paskaitos

Kartais tam, kad darytum progresą, reikia naujo tvirto pagrindo, nuo kurio galėtum atsispirti. Jį sukurti padės geriausi ekspertai Lietuvoje. Klausykis paskaitų, įgyk platesnį požiūrį į besikeičiantį pasaulį. O pažintis su naujausiomis metodikomis padės gautas žinias paversti praktika.

Iššūkiai

Iššūkiai padės vystyti ir stiprinti svarbiausius Tavo ateičiai reikalingus įgūdžius. Žengdama mažais, bet užtikrintais žingsniais galėsi džiaugtis dideliais rezultatais. Nė nepastebėsi, kaip kelio gale sukaupsi naują gebėjimų bagažą!

WoW palaikymo grupės

Prisijungusi prie kurso, tapsi nedidelės bendraminčių komandos dalimi. Darbas grupėje paskatins judėti pirmyn, o gaunamas palaikymas suteiks pasitikėjimo. Metas dalintis patirtimi, mokytis iš kitų ir pasiekti maksimalius rezultatus!

Palaikanti bendruomenė

Kelionės metu nebūsi viena! Tavęs laukia geranoriška, veiklių bei savęs ieškančių moterų bendruomenė. Galėsi užmegzti naujas pažintis ir gauti įkvėpimą dalyvaudama kontaktų vakaruose ir bendrose šventėse.

Nori sužinoti visas WoW University naujienas pirmoji? Prenumeruok mūsų naujienlaiškį!

Turi abejonių ar klausimų dėl kurso – rašyk mums el. paštu studentems@wowuniversity.org