13 savaičių · 12 paskaitų
4 iššūkiai įgūdžių stiprinimui ir pasitikėjimo savimi auginimui
internete nuo rugsėjo 21 d.

Ateities įgūdžių kursas

Rudens semestras 2021 m. rugsėjo 21 – gruodžio 13 d. 

13 savaičių · 12 paskaitų · 5 įgūdžiai · 4 iššūkiai · mastermind grupės · uždaros šventės

Žinios, praktiniai įgūdžiai ir daug vertingų atradimų!

Prisijunk prie tobulėti norinčių moterų bendruomenės!

Tai vienas populiariausių kursų Lietuvoje, kurį per vienerius metus baigė daugiau nei 2000 moterų!

Daugiau jokių įprastų mąstymo modelių: pažadink savo įgimtą kūrybiškumą, atrask efektyviausius problemų sprendimo būdus, atskleisk unikalius talentus ir stiprybes. Įgyk drąsos viešai kalbėti, išmok lengvai kurti tvarius santykius bei greitai atgauk emocinį stabilumą. Turint gaires, kaip tai daryti, viskas taps paprasta!

Kurso metu Tave lydės paskaitas dėstantys lektoriai bei iššūkių mentoriai, kurie yra vieni geriausių savo srities specialistų Lietuvoje.

269€ 

Kursą gali įsigyti iki rugsėjo 28 d. 

Dėstytojai

Iššūkių Mentoriai

Kurso temos ir formuojami įgūdžiai

1. Asmeninių talentų atskleidimas

Asmeninių stiprybių matymas ir jų panaudojimas yra įgūdis, įnešantis vientisumo ir pilnatvės pojūtį į visas gyvenimo sritis. Abejonės savimi trukdo siekti svajonių ir asmeninių tikslų. Ir, priešingai, suvokiant savo stiprybes ir tinkamai išnaudojant savo potencialą, galima rasti naujų savirealizacijos būdų. Susikūrus asmeninio augimo viziją, produktyviau išnaudojame savo talentus bei sustipriname pasitikėjimą savimi!

2. Efektyvi komunikacija ir bendravimas

Išreikšti savo autentiškumą ar sukurti visavertiškus santykius padės stiprūs komunikacijos ir bendravimo įgūdžiai. Vieni esame labiau komunikabilūs, kiti – mažiau, tačiau visi pasitelkiame bendravimą kuriant įdomų ir sėkmingą gyvenimą, darnius santykius, sprendžiant konfliktus, siekiant įtikinti pašnekovus ar sujungti skirtingus žmones bendram tikslui.

3. Kūrybinis ir kritinis mąstymas

Kasdien susiduriame su situacijomis, kai turime priimti nestandartinius sprendimus. Kai mąstome kūrybiškai ir gebame kritiškai įvertinti situaciją, atrandame netikėtas sąsajas, originaliai sprendžiame problemas, kuriame įdomias idėjas. Kūrybiškas gyvenimas į kasdienybę įneša džiaugsmo ir spalvų. Ir taip, mes visos esame kūrėjos!

4. Lengvas problemų sprendimas ir laiko planavimas

Dažnai atrodo, jog darbų ir įsipareigojimų turime daugiau nei laisvo laiko, o nuolat atsirandančios problemos situaciją tik dar labiau paaštrina. Asmeninio efektyvumo ir laiko planavimo įgūdžiai leidžia geriau valdyti savo laiką ir dėmesį, paskirstant jį prioritetinėms užduotims. Leidžia atsirasti naujiems mąstymo būdams ir įpročiams, kurie esančias problemas paverčia naujomis galimybėmis.

5. Kooperacija (NAUJA)

Kooperacijos įgūdžiai leidžia sėkmingai siekti bendro tikslo su kitais, susitelkiant į savo stiprybes ir padedant kiekvienam atskleisti jų talentus. Ji apima aiškų bendravimą, aktyvų įsiklausymą į kitus, atsakomybę ir pagarbą kolegoms. Kai žmonės kooperuojasi, jie dalinasi žiniomis ir patirtimis, todėl augimas ir tikslų įgyvendinimas vyksta kur kas sparčiau, nei kad tą darytume vieni.

Kaip visa to galėsi išmokti?

Paskaitos

Kartais tam, kad darytum progresą, reikia naujo tvirto pagrindo, nuo kurio galėtum atsispirti. Jį sukurti padės geriausi ekspertai Lietuvoje. Klausykis paskaitų, įgyk platesnį požiūrį į besikeičiantį pasaulį. O pažintis su naujausiomis metodikomis padės gautas žinias paversti praktika.

Iššūkiai

Iššūkiai padės vystyti ir stiprinti svarbiausius Tavo ateičiai reikalingus įgūdžius. Žengdama mažais, bet užtikrintais žingsniais galėsi džiaugtis dideliais rezultatais. Nė nepastebėsi, kaip kelio gale sukaupsi naują gebėjimų bagažą!

WoW palaikymo grupės

Prisijungusi prie kurso, tapsi nedidelės bendraminčių komandos dalimi. Darbas grupėje paskatins judėti pirmyn, o gaunamas palaikymas suteiks pasitikėjimo. Metas dalintis patirtimi, mokytis iš kitų ir pasiekti maksimalius rezultatus!

Palaikanti bendruomenė

Kelionės metu nebūsi viena! Tavęs laukia geranoriška, veiklių bei savęs ieškančių moterų bendruomenė. Galėsi užmegzti naujas pažintis ir gauti įkvėpimą dalyvaudama kontaktų vakaruose ir bendrose šventėse.

Ateities įgūdžių kursas

RUDENS SEMESTRAS 2021 m. RUGSĖJO 21 – GRUODŽIO 13 d.  

269€

Kursą gali įsigyti iki rugsėjo 28 d. 

 • 12 paskaitų su geriausiais Lietuvos dėstytojais;
 • 5 iš jų LIVE dirbtuvės;
 • 9 podcastai, padedantys įsisavinti paskaitų medžiagą;
 • 4 iššūkiai ugdantys svarbiausius ateities įgūdžius;
 • 7 x 4 praktinės užduotys;
 • 5 formuojami įgūdžiai;
 • 4 Live klausimų – atsakymų sesijos su iššūkių mentoriais;
 • Klausimų – atsakymų sesijos su dėstytojais;
 • 4 kontaktų vakarai online; 
 • Kurso kuratorės, kurios padės viso kurso metu;
 • 4 6 bendraminčių palaikymo ir atskaitomybės komanda (pasirinktinai);
 • Uždara facebook grupė, skirta bendravimui, palaikymui ir informacijos dalinimuisi;
 • Siurprizai ir uždaros online šventės;
 • Patogi mokymosi platforma, pasiekiama 24 val. per parą iš kompiuterio, išmaniojo telefono ar planšetės;
 • Sėkmingai baigus kursą įteikiamas diplomas;
 • Galimybė mokėti už kursą dalimis; 
 • Kurso medžiaga bus pasiekiama iki 2022 m. kovo 20 d.  

Rudens semestre gali pasirinkti Tau labiausiai priimtiną mokymosi tempą: 

 • Jei neturi daug laiko ir nori mokytis sau patogiu metu, gali klausytis tik paskaitų.
 • Jei mokymuisi gali skirti bent 2 val. per savaitę ir nori mokytis sau patogiu metu, rekomenduojame klausytis paskaitų ir dalyvauti iššūkiuose.
 • Jei nori mokytis itin sparčiai, gali skirti apie 4 val. per savaitę ir sutinki laikytis sutarto mokymosi tempo, klausykis paskaitų, dalyvauk iššūkiuose ir prisijunk prie grupės.

Dažniausiai užduodami klausimai

Paskaitos vyks antradieniais 19 val. Dalis paskaitų nufilmuotos iš anksto, o kita dalis vyks LIVE per Zoom platformą. Į kurso tvarkaraštį įtraukta 10 paskaitų (+ 2 paskaitos dovanų). Keturis antradienius paskaitos nevyks. 

Jei negalėsi dalyvauti paskaitose antradienio vakarais, visų paskaitų įrašus rasi mokymosi platformoje ir galėsi juos peržiūrėti sau patogiu metu. 

Artimiausios Zoom live paskaitos:

 • Rugsėjo 21 d. 19 val. Andrė Amiya Pabarčiūtė “Kokia Tavo gyvenimo strategija?”
 • Rugsėjo 23 d. 19 val. Marinos Valiukonienės “Kas padeda pasiekti norimų tikslų greičiau?
 • Rugsėjo 28 d. 18 val. Vytauto Kontrimo “Kaip prikaustyti dėmesį, kai bendraujame virtualiai?”

Visas kursas yra suskirstytas į 4 iššūkius pagal kurso temas – lengvas problemų sprendimas, kūrybinis mąstymas, efektyvi komunikacija ir asmeninių stiprybių bei talentų atskleidimas. Vienam iššūkiui skiriama 21 d. (3 savaitės). 

Kiekvienas iššūkis susideda iš 2 paskaitų, 2 podcastų, 7 mikro užduočių, 1 LIVE klausimų – atsakymų sesijos ir šventės iššūkiui pasibaigus. 

Iššūkis skirtas ugdyti ir stiprinti svarbiausius ateities įgūdžius. 

Kiekvienam iššūkiui bus skirtos 7 eksperto paruoštos užduotys. Jas reikės atlikti kiekvieną dieną 7 dienas iš eilės. Užduočių vykdymui bus skirta konkreti savaitė (tvarkaraštį patikslinsime netrukus). Tos savaitės metu paskaitos nevyks, o žaidybine forma pateiktas užduotis nesunkiai įtrauksi į savo dienotvarkę.

Naujas užduotis pristatysime kas tris savaites. Taigi Tavęs laukia 4 iššūkiai, suskaidyti į 7 mikro užduotis.

Tai 4-6 asmenų komanda, kurią sudaro bendramintės-kurso studentės. Ši grupė skirta, kad palaikytumėte viena kitą mokymosi procese, padėtumėte peržengti vidines kliūtis, dalintumėtes įžvalgomis, naujais atradimais ir kartu ieškotumėte atsakymų ar sprendimo būdų.

Visą kurso laikotarpį komandoje būsi su tomis pačiomis narėmis, taigi galėsi deramai susipažinti.

Komandos bus skirstomos pagal tris interesų sritis: asmeninį augimą, karjeros vystymą / keitimą, verslo kūrimą / vystymą. 

Komandos susiskambina vieną kartą per savaitę. Laiką galima derintis individualiai su savo grupe. Skambučio trukmė – nuo 30 min iki 2 val. Jo metu kiekviena komandos narė turi 5-7 min. trumpam pasidalinimui, o vėliau galima diskutuoti aktualia tema. 

Į komandą jungtis nėra būtina. Gali pati nuspręsti ar nori, ir ar turėsi tam laiko (papildomai reikės iki 2 val. per savaitę). Tačiau labai rekomenduotina, jei nori pamatyti realius pokyčius kurso pabaigoje ir užmegzti naujas draugystes. 

Taip, mokytis gali savo tempu ir žiūrėti paskaitas Tau patogiu metu. Visi paskaitų įrašai bus pasiekiami mokymosi platformoje. 

Kurso metu vyks net 4 online kontaktų vakarai ir bendros šventės. Jų metu galėsi susipažinti su kitomis dalyvėmis, pristatyti save ir savo veiklą, apsikeisti kontaktais ir atrasti naujas partnerystes. 

Kontaktų vakarai ir šventės vyks 4 antradienius 19 val. (trukmė ~1.5 val.)  Tomis dienomis, kada nebus paskaitos. Yra laikas mokytis ir yra laikas linksmintis! 

Kurso metu Tavęs laukia daug siurprizų ir švenčių – jos internetinėje erdvėje vyks kas tris savaites. WoW University švenčia ir džiaugiasi net mažiausiais laimėjimais. Mes žinome, kaip svarbu įprasminti nueitą mokymosi kelią!

Švenčių metu gros gyva muzika, kartais pasirodys kviestiniai svečiai, o kartais bus organizuojami linksmi žaidimai. Daug neatskleisime – norime Tave nustebinti! 

Kurso tvarkaraštis bus paskelbtas netrukus. 

Dalyvauti verta, jei norite:

 • Išsiugdyti naujų įgūdžių, kurie pravers ir darbinėje veikloje, ir asmeniniame gyvenime; 
 • Geriau pažinti save, sužinoti ir atskleisti savo tikruosius talentus; 
 • Įgauti daugiau pasitikėjimo savimi, drąsiau siekti užsibrėžtų tikslų ir įgyvendinti savo norus; 
 • Sulaukti realių pokyčių, kurie įneš daugiau pozityvumo, atsipalaidavimo ir džiaugsmo į Tavo gyvenimą; 
 • Išmokti naujų dalykų kartu su bendraminčių grupe ir visos kelionės metu jausti begalinį jų palaikymą; 
 • Tapti kūrybiškesne, lankstesne, atviresne, nebijoti ieškoti naujų problemų sprendimo formų ir nestandartinių atsakymų; 
 • Lengvai pasiekti norimus rezultatus mokantis žaidybine forma. 

Jei bent į vieną iš punktų atsakei „Taip“, dalyvauti tikrai verta!

 •  

Kiekvienas „Ateities įgūdžių kurso” semestras yra unikalus.

Universiteto kuriamas turinys nėra kartojamas.

 Tai vienintelė proga sutikti visus šiuos dėstytojus ir mentorius vienoje vietoje!

Nori sužinoti visas WoW University naujienas pirmoji? Prenumeruok mūsų naujienlaiškį!

Turi abejonių ar klausimų dėl kurso – rašyk mums el. paštu studentems@wowuniversity.org