13 savaičių · 11 paskaitų
4 iššūkiai įgūdžių stiprinimui ir pasitikėjimo savimi auginimui
internete nuo kovo 23 d.

Ateities įgūdžių kursas

Rudens semestras rugsėjo 21 – gruodžio 13 d. 

13 savaičių · 11 paskaitų · 4 iššūkiai · bendruomenės palaikymas · uždaros šventės

Ateities įgūdžių kursas – tikra 13 savaičių truksianti žinių ir praktikos kelionė. Ją sudarys maži, bet neįtikėtinai vertingi iššūkiai, kurie padės formuoti naujus ateities įgūdžius ir gebėjimus, atitrūkti nuo įprastų mąstymo stereotipų bei problemų sprendimo būdų ir įgalins pasireikšti įgimtam kūrybiškumui bei intuicijai. 

Kelionės metu aplankysi svarbiausias ateities įgūdžių stoteles. Kiekvienam iš šių įgūdžių dėmesys bus skiriamas ne tik lektorių paskaitose. Žinias nedelsiant pritaikyti praktikoje padės ir iššūkių mentoriai. Jie, remdamiesi naujausiomis mokslininkų patvirtintomis metodikomis, paruošė ateities įgūdžius lavinti padedančius iššūkius, kuriuos lengvai pritaikysi tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. 

Kurso medžiaga bei užduotys pateikiamos žaidybine forma, kuri smalsiai įtrauks į mokymosi procesą ir skatins lengvą kasdienę pažangą. Grįžk iš šios mokymosi kelionės  ****esnė – sumanesnė, išradingesnė, stipresnė. 

Tai vienas populiariausių kursų Lietuvoje, kurį per vienerius metus baigė daugiau nei 2000 moterų!

Rudens semestro kurso turinys bus atnaujintas įtraukiant naujas paskaitas su naujais dar WoW Universitete nedėsčiusiais lektoriais bei iššūkių užduotimis ir jų mentoriais. 

Pavasario Kurso temos ir formuojami įgūdžiai

1. Lengvas problemų sprendimas ir laiko planavimas

Dažnai atrodo, kad darbų ir įsipareigojimų turime daugiau nei laisvo laiko. Tačiau šią nuostatą galima pakeisti ir laiko turėti tiek, kiek reikia. Naujas mąstymas ir asmeninis efektyvumas leidžia problemas paversti naujomis galimybėmis.

2. Kūrybinis mąstymas ir greitas idėjų realizavimas

Dažnai sakoma, kad kūrybišku žmogumi yra gimstama, nors iš tiesų tai yra visiems pasiekiamas ir išlavinamas įgūdis. Taigi šiame kurse mokysies galvoti plačiau ir ugdyti savyje kūrybinį potencialą.

3. Efektyvi Komunikacija ir autentiškas balsas

Kaip geriau suprasti kitus ir būti suprastai? Kaip derėtis svarbiais klausimais? Aiškiai suformuluotos žinutės padeda pasiekti norimų tikslų, o efektyvi komunikacija užmegzti ir išlaikyti vertingus santykius.

4. Asmeninių stiprybių ir talentų atskleidimas

Suvok savo potencialą, aptik stiprybes ir talentus bei išmok juos panaudoti kuo produktyviau. Susikurk asmeninio augimo viziją bei prasmę tikslams pasiekti ir įgauk jos įgyvendinimui reikalingus įrankius.

Kaip visa to galėsi išmokti?

Paskaitos

Kartais tikram progresui reikia naujo tvirto pagrindo, nuo kurio galėtum atsispirti. Paskaitos, kurias dėsto geriausi šalies ekspertai, padės įgyti platesnį požiūrį į besikeičiantį pasaulį ir aptikti savo unikalias stiprybes bei talentus.

4 iššūkiai pagal kurso temas

Iššūkiai padės vystyti ir stiprinti ateities įgūdžius. Kiekvienam iššūkiui skiriamos 3 savaitės (21 diena). Tai moksliškai pagrįstas periodas, reikalingas naujam įgūdžiui formuoti.

Mikro užduotys ir Q&A sesijos

Kasdienes mikro užduotis pateiktas žaidybine forma, nesunkiai įtrauksi į savo dienotvarkę. Q&A sesijos po kiekvieno iššūkio užtikrins, kad Tavo atradimai įvyktų ir kasdieniame gyvenime.

Palaikanti bendruomenė

Įsiliesi į geranorišką moterų bendruomenę. Taip pat priklausysi nedidelei komandai viso kurso metu. Gausi palaikymą ir kasdienę motyvaciją tam, kad sunkiausias akimirkas įveiktum ir naujais atradimais džiaugtumeisi ne viena.

Pasavario iššūkių Mentoriai

Pavasario dėstytojai

Rezervuok vietą

RUDENS SEMESTRAS RUGSĖJO 21 – GRUODŽIO 13 d.  

 • 11 paskaitų su geriausiais Lietuvos dėstytojais;
 • 11 podcastų, padedančių įsisavinti paskaitų medžiagą;
 • 4 iššūkiai ugdantys svarbiausius ateities įgūdžius;
 • Mikro užduotys, kasdien padėsiančios formuoti naujus įpročius;
 • Dėmesio valdymo ir koncentracijos praktika;
 • Live klausimų – atsakymų sesijos su iššūkių mentoriais;
 • Kontaktų vakarai online; 
 • Staigmenos ir šventės kiekvienam iššūkiui pasibaigus;
 • 4 6 bendraminčių palaikymo ir atskaitomybės komanda;
 • Uždara facebook grupė, skirta bendravimui, palaikymui ir informacijos dalinimuisi;
 • Patogi mokymosi platforma, pasiekiama 24 val. per parą iš kompiuterio, išmaniojo telefono ar planšetės;
 • Kurso kuratorės, kurios padės viso Ateities įgūdžių kurso metu;
 • 100% teigiamo pokyčio garantija, jei sąžiningai atliekamos visos užduotys
 • Sėkmingai baigus kursą įteikiamas diplomas.

110€ 250£

Išankstinė registracija vyksta iki liepos 20 d. Sumokėk 10 EUR dabar, o likusius 100 EUR mokėk rudenį. 

Nori sužinoti visas WoW University naujienas pirmoji? Prenumeruok mūsų naujienlaiškį! Turi abejonių ar klausimų dėl kurso - rašyk mums el. paštu studentems@wowuniversity.org