wow_kursas_web_sudėstytojais_marija-02
wow_kursas_web_sudėstytojais_marija-02

Asmeninis prekės ženklas

5 INTENSYVIOS SAVAITĖS – 10 PASKAITŲ – 4 VAL. PER SAVAITĘ – INTERNETE – NAUJAS KURSAS PRASIDĖS NUO 2022 m. SAUSIO MĖN.

Kiekviena kuriame asmeninį prekės ženklą savo išvaizda, apranga, talentais, įgūdžiais, elgsena ir stiprybėmis. Klausimas, ar dirbame su savo asmeniniu prekės ženklu tikslingai ir ar gauname didžiausią galimą naudą? Ar įsivardijame, kuo mūsų asmeninis prekės ženklas unikalus? Ar leidžiame atsitiktiniams įvykiams ir žmonėms apibrėžti mūsų reputaciją?

Kam šis kursas skirtas?

 • profesionalėms ir savo srities specialistėms, kurios nori sustiprinti asmeninį prekės ženklą ir pakelti jį į kitą lygį. Tapti labiau matomomis, vertinamomis, galinčiomis daryti įtaką, poveikį ar pokyčius, tinkamai išnaudoti savo stiprybes ir unikalumą;
 • Įmonių darbuotojoms, kurios nori tapti savo įmonių ambasadorėmis ir stiprinti savo kaip ekspertės įvaizdį; 
 • Įvairių sričių meistrėms, kurios nori tapti labiau žinomomis ir pasiekti daugiau tikslinės auditorijos. 

Kodėl asmenins prekės ženklas svarbus? Prognozuojama, kad net 50 proc. visų darbo vietų 2027 metais bus laisvai samdomi darbuotojai, tad asmeninis prekės ženklas turės dar didesnę reikšmę, jei siekiate dirbti su kuriančiomis, talentingomis komandomis ir stengiatės sudominti esamus ar naujus klientus. 

Ar asmeninis prekės ženklas – “savęs pardavinėjimas?” Tikrai, ne! Dažniausiai tiesiog suprantame šią sąvoką labai siaurai. Mes siūlome platesnį požiūrį, kuris jus įgalins, išlaisvins ir motyvuos.

Kuo ypatingas asmeninis prekės ženklas? Jis yra visuma, į kurią įeina:

 • stiprus ir įdomus asmeninis profilis socialiniuose kanaluose;
 • Jūsų vertybės, požiūris, tikslai, kuriuos komunikuojate aplinkiniam;
 • unikalus ir įtraukiantis turinys, vizualinė jo išraiška;
 • ryšiai ir būdai, kuriais juos mezgate ir palaikote jau esamus;
 • net stilius – drabužiai ir aksesuarai, kuriais galite sustiprinti savo reputaciją.

Šiame kurse geriausi šalies ekspertai, praktikai ir kūrybininkai pasidalins sukauptomis žiniomis, pasaulinėmis tendencijomis bei realiai veikiančiais patarimais. Visa tai padės tiksliai iškomunikuoti savo stiprybes, įdarbinti savo įgūdžius, nekopijuojant ir nelyginant savęs su kitais atrasti kūrybiškų būdų išreikšti savo autentiškumą, kuris ir yra sėkmingo asmeninio prekės ženklo pagrindas. 

280€ 

Kurso Dėstytojai

Dominyka Venciūtė, viena geriausių asmeninio prekės ženklo vystymo eksperčių Lietuvoje "Kelionė stipraus asmeninio prekės ženklo link"
Vaiva Rykštaitė, bestselerių autorė “Sukurk Savo legendą: kūrybinis rašymas”
Algis Kriščiūnas, žinomas fotografas ir menininkas "Įtraukiančių foto istorijų kūrimas telefonu"
Marija Palaikytė, mados tendencijų prognozuotoja "Daugiau nei mada - Tavo stilius ir įvaizdis"
Greta Šapkaitė, laidų vedėja ir prodiuserė "(Pasi)Tikėjimas savimi: unikalaus asmeninio prekės ženklo formulė"
Kotryna Kurt, Linkedin platformos ekspertė "Sėkmingas įvaizdis Linkedin”
Julija Brodskė, skaitmeninės komunikacijos ekspertė
(1) "Tavo identiteto kūrimas ir komunikacija"
(2) "Facebook ir Instagram 2021"
Gintaras Ignatavičius, Storytellingo ir pardavimų treneris “Asmeninės istorijos pasakojimas: pagrąžinti ar apnuoginti?"
Kotryna Stankutė - Jaščemskienė, MJJ fondo direktorė "Networkingas - kaip užmegzti vertingus santykius?"
Petras Skukauskas, profesionalus kino operatorius "Lengvas video istorijų kūrimas telefonu"

"Tavo prekės ženklas yra tai, ką žmonės sako apie Tave tau nesant kambaryje"

Jeff Bezos

Asmeninio prekės ženklo kurso temos

1 MODULIS (SAUSIO 4 – 10 D.)

KELIONĖ STIPRAUS ASMENINIO PREKĖS ŽENKLO LINK

Dr. DOMINYKA VENCIŪTĖ – viena  geriausiai žinomų asmeninių prekių ženklų vystymo eksperčių Lietuvoje, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto dėstytoja, sertifikuota marketingo vadovė bei asmeninių prekių ženklų vystymo (angl. personal branding) ir rinkodaros konsultacijų įmonės „Persona Cognita“ įkūrėja ir strategė.

Paskaitos metu lektorė supažindins, kas yra asmeninis prekės ženklas ir kodėl šių dienų aplinkybėmis yra ypač aktualu jį stiprinti. Kokią naudą jis gali nešti kiekvieną moteriai ir ką reikia žinoti, norint turėti stiprų asmeninį prekės ženklą. Dominyka papasakos ir apie asmeninę patirtį – kaip be jokios reklamos jai pačiai pavyko susikurti asmeninį prekės ženklą.

Be abejo, jums tikrai pravers žinios, kaip išgryninti savo asmeninį pozicionavimą, susikurti komunikacijos strategiją ir atrasti kryptis bei temas, kuriomis galite komunikuoti. Dovilė dalinsis patarimais, kokie veiksmingiausi turinio kūrimo būdai ir kokios yra „veikiančios“ įrašų socialiniuose tinkluose struktūros. Taip pat – kokios priemonės palengvins komunikacijos procesą. 

Paskaitoje „Aš – prekės ženklas“: 

 • Suprasite, nuo ko geriausia pradėti kurti savo asmeninį prekės ženklą
 • Sužinosite, kaip pradėti rašyti socialiniuose tinkluose
 • Koks jums geriausias būdas komunikuoti su aplinka
 • Gausite patarimų, kaip išdrįsti žengti pirmuosius žingsnius

TAVO IDENTITETO KŪRIMAS IR KOMUNIKACIJA

JULIJA BRODSKĖ – ženklodaros ir skaitmeninės komunikacijos konsultantė, mokymų vedėja, savo darbo vietą ir asmeninį prekės ženklą susikūrė pati. Apie savo darbą ji sako, kad labiausiai jame vertina kasdienę galimybę prisiliesti prie prekės ženklų konsultavimo, mokymų komandos bei asmenims vedimo ir, žinoma, dalijimosi sukaupta patirtimi. 

Paskaitoje apie prekės ženklo identitetą Julija pirmiausia padės atsakyti į klausimus „Kas mes?“, „Kas aš?“,  „Kaip norime būtų atpažinti?“,  „Kodėl tai darome?“ bei kitus. Supažindins, kodėl taip svarbu gerai suprasti savo klientą ir padės jį apibūdinti, atrasti, kuo galime jam tapti naudingais, išsiaiškinti jo įpročius. Atskleis, kokie yra pagrindiniai skaitmeninės komunikacijos tikslai, supažindins su pagrindinėmis turinio rinkodaros rūšimis, suteiks neįkainojamų praktinių patarimų.

Paskaitos metu: 

 • Išsigryninsite savo prekės ženklo identitetą, išmokdamos užduoti ir atsakyti į esminius klausimus
 • Išmoksite paruošti savo kliento aprašą 
 • Pasitikrinsite, ar gerai išmanote skaitmeninę komunikaciją, ar mokate dirbi su turinio rinkodara
 • Atliksite praktines užduotis, susijusias su jūsų kuriamu asmeniniu prekės ženklu.

(PASI)TIKĖJIMAS SAVIMI – UNIKALAUS ASMENINIO PREKĖS ŽENKLO FORMULĖ” (išskirtinis interviu)

GRETA ŠAPKAITĖ – puikiai žinoma televizijos projektų žvaigždė, o šiuo metu – “World Influencers and Bloggers Awards“ vykdomoji prodiuserė, “World Influencers and Bloggers Association” Prezidentė, investicinio fondo GAP Management Fund co steigėja. Lietuvos TV ekranuose Greta buvo daugiau nei 14 metų ir per tą laiką sukaupė begalę labai įdomios bei vertingos patirties vedant televizijos laidas ir dalyvaujant išskirtiniuose renginiuose. Greta puikiai žino, kokią įtaką suteikia buvimas viešumoje, kokia vidinė atsakomybė gula ant pečių, norint išlaikyti gerą įvaizdį, kodėl svarbu (pasi)tikėti savimi ir būti unikalia. Kas būtent ir yra stiprios ir patikimos reputacijos pagrindas.

Interviu metu Greta pasidalins savo pamokomis kuriant ir vystant asmeninį prekės ženklą, kurių išmoko ne tik televizijoje, bet ir darbe su garsiausiais pasaulio influenceriais. Sužinosite, kokie svarbiausi sėkmingo asmeninio prekės ženklo elementai, kaip neprarasti savęs pasiekus karjeros viršūnę ir išgirsite formulę, kuri pačiai G. Šapkaitei ne kartą padėjo išlikti autentiškai, nekopijuoti kitų ir kodėl tai veikia. Greta padės geriau suprasti, kokią socialinę įtaką suteikia stiprus ir patikimas asmeninis prekės ženklas, kiek daug žmonių galima pasiekti ir ką tai duoda, siekiant savo tikslų bei misijos.

2 MODULIS (SAUSIO 11 – 17 D.)

SĖKMINGAS ĮVAIZDIS LINKEDIN

KOTRYNA KURT  yra konsultacijų įmonės “Linkedist”  bendraįkūrėja ir direktorė, bei aktyvi turinio kūrėja socialinėje verslo platformoje LinkedIn. Jau daugiau nei 4 metus Kotryna intensyviai dirba su reklama, pardavimais bei asmeninio įvaizdžio kūrimu ir padeda kompanijoms siekti maksimalių rezultatų LinkedIn platformoje. Pastaruosius dviejus metus Kotryna keliavo po skirtingus Europos akseleratorius, konferencijas bei edukavo startuolius ir įmones, kaip geriausiai išnaudoti LinkedIn platformą asmeniniam ir verslo prekės ženklo vystymui. 

Paskaitoje su Kotryna Kurt išgirsite apie: 

 • Asmeninio įvaizdžio reikšmę ir svarbą LinkedIn
 • Kokie yra svarbiausi asmeninio profilio punktai ir kaip juos susitvarkyti
 • Kaip kurti turinį ir kokių rezultatų su juo galima pasiekti
 • Kaip teisingai plėsti savo pažinčių ratą 
 • Kaip išlaikyti profesionalų įvaizdį LinkedIn ir kokios yra dažniausiai daromos klaidos

Po šios paskaitos studentės žinos, kaip optimizuoti savo asmeninį profilį, į ką atkreipti dėmesį, kaip padidinti savo pažinčių ratą ir bendrauti virtualiai, bei kaip stiprinti profesionalų įvaizdį ir pritraukti naujas galimybes. 

 

FACEBOOK IR INSTAGRAM 2021 M. TENDENCIJOS

JULIJĄ BRODSKĘ, ženklodaros ir skaitmeninės komunikacijos konsultantę, visada žavėjo socialiniai tinklai. Kaip ir galimybės juose viešinti savo verslą ir net neišeinant iš namų susikurti sau darbo vietą. 

„Kasdien galiu prisiliesti prie prekės ženklų kūrimo, auginimo, konsultavimo – mane labai įkvepia kūrybingi, drąsūs ir veiklūs prasmingų svajonių įgyvendintojai“, – sako Julija.

Į prekės ženklą ji visada kviečia žiūrėti iš ilgalaikės vertės kūrimo perspektyvų, suvokti jį kaip misiją, tarnystę visuomenei ir ateities pasaulio idėjoms. Nes prekės ženklas be sielos – tik dar vienas būdas užsidirbti pinigų.

Paskaitoje Julija pasakos, kuo skiriasi socialinių tinklų auditorijos, apžvelgdama Facebook ir Instagram platformas. Ar reikia būti visuose kanaluose ir kaip, atsižvelgiant į juos, adaptuoti komunikaciją. Bus aptariama, kodėl prekės ženklo žinomumui didinti reikėtų pasitelkti kitų prekės ženklų kūrėjus ir kaip tą daryti. Išgirsite apie įvairias bendradarbiavimo formas, tokias kaip partnerystės, ambasadoriai, nuomonės formuotojai, „take over‘iai“, kurias iliustruos konkretūs pavyzdžiai ir atvejai.

Kuo ši paskaita naudinga:

 • Daugiau sužinosite apie skirtingų socialinių tinklų auditorijas
 • Aiškinsitės, kaip panašų turinį naudoti skirtinguose kanaluose jo nedubliuojant
 • Mokysitės, kaip organiškai auginti auditoriją
 • Suprasite bendradarbiavimo su kitų prekių ženklų kūrėjais naudą
 • Atliksite namų darbus, sudarydamos galimų partnerių sąrašą, kurdamos partnerystės temas bei formas

3 MODULIS (SAUSIO 18 – 24 D.)

SUKURK SAVO LEGENDĄ: KŪRYBINIS RAŠYMAS

VAIVA RYKŠTAITĖ aštuonių knygų autorė, kolumnistė, Rašytojų sąjungos narė. Studijavo Londone, kur įgijo filosofijos magistro laipsnį. Dirba su geriausiomis šalies leidyklomis. Dvi jos knygos jau tapo besteleriais. Už romaną „Trisdešimt“ apdovanota Kazio Barėno literatūrine premija. Šiuo metu dirba pradedančių rašytojų mentore ir veda kursą „Kaip parašyti ir išleisti knygą“. 

Kaip veiksmingai kalbėti apie savo prekę arba veiklą socialiniuose tinkluose? Turite nuostabų produktą arba paslaugą, bet nežinote kaip užmegzti dialogą su pasauliu? Šios paskaitos metu sužinosite rašymo socialiniams tinklams paslaptis: ką daryti, o ko jokiu būdu ne. Kuo feisbuko ar instagram poustas skiriasi nuo literatūrinio teksto. Kaip pritraukti žmonių dėmesį be skandalų. Taip pat Vaiva pasakos apie virtualų asmenybės mito kūrimą (arba griovimą!), reklaminių tekstų rašymą, keiksmažodžius, atvirumo galią, socialinę atsakomybę ir temas, kurių geriau vengti. 

Per šią paskaitą:

 • Suprasite, kuo skiriasi kūrybinis rašymas socialiniams tinklams nuo literatūrinio teksto
 • Kaip rašyti, jei norite atkreipti dėmesį
 • Kokias esmines klaidas daro rašantieji socialiniuose tinkluose
 • Kaip konstruojami reklaminiai tekstai
 • Kaip skaitytojai reaguoja į atvirumą ir keiksmažodžius
 • Kokių temų geriausia vengti

ASMENINĖS ISTORIJOS PASAKOJIMAS: PAGRĄŽINTI AR APNUOGINTI?

GINTARAS IGNATAVIČIUS -storyselling’o specialistas, pardavimų praktikas, mokymų treneris ir parduodančių istorijų klubo StorysellingLAB įkūrėjas. 

Kaip Gintaras sako, Jo misija – įkvėpti žmones mokytis, veikti ir augti. Ir šiai misijai įgyvendinti jis pasitelkia istorijų pasakojimą, kuriomis aistringai domisi pastaruosius 5 metus. Istorijų pasakojimas – tai unikalus įrankis mokyti(s), unikalus įrankis parduoti, unikalus įrankis augti. Gintaras pasidalins praktine patirtimi (žiniomis ir veiksmingais autoriniais įrankais), kaip veikloje, versle, pardavimuose išmokti pasitelkti storyselling’ą. 

Moksliškai įrodyta, kad istorijų pasakojimas (angl. storytelling) – tai tiesiausias kelias į žmogaus protą ir širdį, nes istorijos tiesiogiai veikia žmogaus smegenis, (su)kelia ir stimuliuoja emocijas bei išgyvenimus. Pastaruosius 5 metus visą savo dėmesį sutelkęs į parduodančių istorijų metodo taikymą praktikoje, Gintaras įsitikino, kad žmonėms labiausiai patinka istorijos apie žmones, nes jos (su)kuria ryšį ir sujungia. Vis dėlto Asmeninėse istorijose dažnai pasigendama įgytos asmeninės patirties, išmoktų pamokų, tikrumo, autentiškumo ir esminių akcentų, kodėl žmonėms būtų verta išgirsti jūsų asmeninę istoriją bei rekomenduoti ją išgirsti kitiems. 

Šioje storytelling’o paskaitoje gilinsitės į tai, kaip tinkamai pasakoti savo asmeninę istoriją, kaip atskleisti savo asmenybės autentiškumą, kad jūsų istorija pasiektų žmonių širdis ir protus. Kaip atskleisti savo asmenybės tikrumą ir autentiškumą? Į ką vertėtų atkreipti dėmesį? Nuo ko pradėti?

Paskaitoje Jūs: 

 • Išgirsite, kas yra ir kas nėra pasakojimas (istorija)
 • Išsigryninsite ir užsirašysite savo misiją (angl. Sell Your Mission)
 • Susipažinsite su pagrindiniais asmeninės istorijos elementais
 • Gausite veiksmingą struktūrą savo autentiškos asmeninės istorijos konstravimui. 

4 MODULIS (25 – 31 D.)

ĮTRAUKIANČIŲ FOTO ISTORIJŲ KŪRIMAS TELEFONU

ALGIS KRIŠČIŪNAS, fotomenininkas, dailininkas ir muzikantas, daugiau nei 25 metus stebina savito, siurrealistinio stiliaus nuotraukomis, spausdinamomis žurnaluose, matomomis reklamose ir parodose. Menininko rašomus tekstus socialiniuose tinkluose skaito ir seka dešimtys tūkstančių žmonių. Jau devintus metus Algis su šeima gyvena Kanarų saloje Fuerteventūroje, kur atsideda tapybai, taip pat organizuoja kūrybines stovyklas fotografijos mėgėjams, jose dalinasi profesinėmis paslaptimis. Vasaromis Algis grįžta į Lietuvą, rengia tapybos parodas ir menines akcijas. Ši paskaita – unikali galimybė pasinaudoti jo sukaupta fotografine patirtimi.

„Ekspromtuose slypi visas gyvenimo grožis. Leiskite sau padaryti kažką neplanuoto, nustebinkite patys save,” – sako Algis Kriščiūnas. Fotografija telefonu suteikia galimybę bet kurią akimirką įamžinti gyvenimo tau paruoštus nuostabius dalykus. Nors nuotraukos kartais pasako daugiau nei tūkstančiai žodžių, ne visiems jos gaunasi tokios iškalbingos. Ką kiti daro geriau? Juk visų telefonai panašūs.

Paskaitos metu Algis atsakys į šį klausimą, išmokydamas fotografijos telefonu pagrindų. Sužinosite:

 • Kas yra gera kompozicija 
 • Ką gali apšvietimas
 • Kokios yra spalvų reikšmės
 • Kaip retušuoti nuotraukas telefonu

 

LENGVAS VIDEO ISTORIJŲ KŪRIMAS TELEFONU

PETRAS SKUKAUSKAS, profesionalus kino ir TV operatorius karjerą pradėjo nuo „Kelias į žvaigždes“ projekto, darbo su skirtingais televizijos kanalais (LNK, TV3, BTV), buvo pagrindinis MTV Baltic operatorius, su grupe „InCulto” vyko į „Euroviziją”, o Petro filmuota kino juosta ,,Tobulas pasimatymas” sulaukė gausybės žiūrovų Lietuvos kino teatruose. Baigęs kinematografijos studijas Los Angele įgavo neįkainojamos patirties, kurią dabar taiko čia, filmuodamas Lietuvoje. 

Paskaitoje sužinosite, kuo vaizdo istorijos skiriasi nuo fotografavimo ir kokie garso bei kameros judesio iššūkiai laukia pradedančio filmuotojo. Koks yra vaizdo žinutės tikslas ir ar ji visada pasiekia žiūrovą. Kas tai yra „stabilus kadras“ ir kokias dažniausiai darome klaidas filmuodami.
Petras atskleis, kokią įtaką vaizdo kokybei daro šviesa, garsas, kada verta naudoti vaizdo efektus bei filtrus, koks tekstas turi lydėti vaizdo siužetą, kad žiūrovas nesikankintų. Patyręs operatorius pasidalins, kokios mažos, bet svarbios, gali būti elementarios techninės smulkmenos, suteiks vertingų praktinių patarimų apie išradingus filmavimo kampus, patars, kaip naudoti ausines filmuojant ir kada bei kokie filmavimo režimai labiausiai tinkami. 

Paskaita apie tai, kaip filmuoti vaizdo istorijas:

 • Suteikia teorinių žinių apie filmavimo telefonu pagrindus  
 • Leidžia suprasti vaizdo, garso, teksto niuansus, kuriančius organišką visumą
 • Parodo esmines pradedančiųjų klaidas
 • Praturtina žinias praktiškais ir labai naudingais patarimais
 • Padeda tobulinti praktinius filmavimo įgūdžius

5 MODULIS (VASARIO 1 – 7 D.)

DAUGIAU NEI MADA – TAVO STILIUS IR ĮVAIZDIS

MARIJA PALAIKYTĖ – mados tendencijų analitikė, autorinės radijo laidos “Mados misija” kūrėja, lektorė, “Vyrų mados savaitės” organizatorė ir stilistė, atskleis, kaip sėkmingas įvaizdis gali prisidėti prie mūsų sėkmės plačiąja prasme. Ir svarbiausia: tai yra ne tuštybė, o harmonijos tarp vidaus ir išorės siekiamybė. Kuomet sėkmingas įvaizdis tampa daugiau nei patrauklia išvaizda – jis gali įkvėpti kiekvieną iš mūsų.

Marija įsitikinusi, jog mūsų išorė nėra tik pakuotė, tai galinga nebyli komunikacijos priemonė, kuri kartais išduoda daugiau nei žodžiai. Sąmoningai arba nesąmoningai susikurtas įvaizdis gali atskleisti mūsų tikslus, galimybes, atidumą detalėms, atsakingumą ar kitus asmenybės bruožus, o taip pat skonį plačiąja prasme. Tad, kodėl nepasinaudoti proga sėkmingo įvaizdžio pagalba sustiprinti mūsų asmeninių savybių bei galimybių patrauklumą?

Sėkmingas įvaizdis gali ne tik mus parodyti patrauklesniais, bet įkvėpti pasitikėjimo savimi, pozityvios energijos, užtikrintumo ir tt. Mūsų išorė: laikysena, apranga, aksesuarai, šukuosena, kvepalai ir tt mus gali paskatinti, bet nesėkmės arba atsainaus požiūrio į save atveju, lygiai taip pat gali ir slopinti. Kokios mados mums reikia šiandien? Ir kaip pasitelkus madą siekti savosios harmonijos tarp vidaus ir išorės? 

Šios paskaitos metu jūs sužinosite:

•Kaip gimsta mada ir kodėl gali būti taip, kad madą kuriame mes patys
•Mados įtaka mūsų kasdienybėje
•Individualumas, optinių proporcijų menas ir aprangos taisyklės – praktiniai patarimai
•Vidaus ir išorės harmonija
•Sėkminga įvaizdis visiems nepriklausomai nuo lyties, rasės, amžiaus ar kūno proporcijų
•Sėkmingas įvaizdis – sėkmės link

“NETWORKING‘AS“: SUPERGALIA AR ĮGŪDIS?

KOTRYNA STANKUTĖ-JAŠČEMSKIENĖ yra filantropo Mariaus Jakulio Jason fondo vadovė ir beveik 6 metus vadovavo Global Lithuanian Leaders – tarptautinių lietuvių profesionalų tinklui pasaulyje. Jos pašaukimas – jungti žmones, kurti bendruomenes, todėl šiandien Kotryna siekia atrasti ir fondo paramos pagalba įgalinti talentingus verslo, mokslo atstovus norinčius kurtis ir kurti Lietuvoje.

Kotryna pasidalins įžvalgomis apie „Networking‘ą“: kas tai yra ir kaip jis kuriamas, kaip ugdomas gebėjimas užmegzti naujus kontaktus, sukurti bei palaikyti ryšį su žmonėmis profesiniais ar asmeniniais tikslais. Ji sako, kad „Networking‘o“ paskirtis nėra tik gauti naudos sau – rasti naują darbą ar parduoti savo produktą. Jis tarsi dviejų krypčių eismas, nes turite veikti ir priešinga kryptimi – galvoti, kaip jūsų kontaktų tinklas gali pasitarnauti kitiems. Kuo daugiau duodate ir dalinatės, tuo daugiau sėkmės sulaukiate.

Kotrynos paskaitoje ne tik gausite daug teorinių žinių apie tai, kas yra „Networking‘as“ ir kaip jis veikia, bet ir atliksite namų darbus. Savarankiškos užduotys įtvirtins naują teorinę medžiagą ir daug atskleis apie jūsų pačių asmenybę: kuo galite didžiuotis, o kurioje srityje verta patobulėti, kas konkrečiai jūsų praktikoje atnešė sėkmę ir kodėl svarbu nebijoti užduoti klausimus. 

Paskaitoje apie „Networking‘ą“:

 • Sužinosite, kas tai yra ir kaip jis veikia
 • Išsiaiškinsite, kuo tai gali padėti jūs kasdienei veiklai
 • Atskleisite savo stipriąsias puses ir patobulinsite silpnesnes
 • Atrasite, kaip kurti naujus ryšius ir palaikyti santykius.
 • Sužinosite, kaip treniruotis per pandemiją
 • Patobulinsite planavimo įgūdžius

Rezervuok vietą

NAUJAS KURSAS: nuo 2022 m. sausio mėn. Internete

 • Visas kursas vyksta nuotoliniu būdu internete;
 • 5 savaitės; 10 paskaitų; 4 val. per savaitę;

 • Individualios namų darbų užduotys;

 • Klausimų – atsakymų sesijos;

 • Uždara kurso Facebook grupė, skirta dalintis namų darbų užduotimis, duoti ir gauti grįžtamąjį ryšį.

 • Galimybė už kursą mokėti dalimis;

 • Viena kurso paskaita dabar kainuoja vos 15 eur;

 • Kurso medžiaga pasiekiama 24 val. iš bet kurios pasaulio vietos kompiuteriu, planšete ar išmaniuoju telefonu;

 • Palaikanti WoW University bendruomenė;

 • Kursą pabaigus išduodamas sertifikatas.

280€