Arūnas Sakalauskas

„Kaip įveikti baimę ir viešąjį kalbėjimą paversti malonumu?“

Ar kada esate patyrę tą jausmą, kai, žinant, jog greitai turėsite pasisakyti, pradeda džiūti burna, dingsta mintys, pradeda virpėti rankos ir kojos, pila prakaitas ir trūksta oro. Nurimkite, taip jaučiasi daugelis. Žmonės dažnai bijo kalbėti viešai, vengia tokių situacijų, o nesant galimybės išsisukti, tikisi, jog gerą kalbą pasakys ekspromtu, be jokio išankstinio pasiruošimo. Tad nenuostabu, kad nepavykus pasakyti rišlios ir sklandžios kalbos tenka nusivilti, o tada mus aplanko ir mintys: „viešasis kalbėjimas ne man“, „aš nemoku, nesugebu“ ir pan.

Sakalausko paskaitoje „Kaip įveikti baimę ir viešąjį kalbėjimą paversti malonumu?“ unikalios ir ilgamete patirtimi kino bei teatro scenoje paremtos technikos, kurios jūsų baimes kalbėti viešai padės paversti jūsų stiprybėmis.

Paskaitos metu:

  • Sužinosite esminius viešojo kalbėjimo aspektus, kurie svarbūs kiekvienam.
  • Išmoksite improvizacijos technikų bei kaip jas pritaikyti praktikoje.
  • Atrasite, kokie būdai gali padėti numalšinti kylantį jaudulį.

Arūnas Sakalauskas – Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorius, kino bei improvizacinių šou laidų aktorius, ne vienu svarbiu apdovanojimu, tarp jų ir Auksiniu scenos kryžiumi, pagerbtas už savo indėlį lietuviškajai scenai, Lietuvos Respublikos Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatas.