Anil Chandwani

„Naujas sėkmės kodas”

Sėkmė yra pagrindinis rodiklis, pagal kurį daugelis iš mūsų matuoja gyvenimo kokybę. Tačiau tikra sėkmė yra labai subjektyvi. Kai ieškome savo sėkmės apibrėžimo išoriniame pasaulyje, šis ieškojimas tampa nuolat besikeičiančiu tikslu. Mes judame tarsi švytuoklė: vieną akimirką jaučiame džiaugsmą, kitą - nusivylimą. Tikrieji sėkmės apibrėžimai neturėtų būti painiojami su pripažinimu ar, atvirkščiai, su nusivylimu, kurį jaučiame lygindami save su kitais.
Sėkmė yra tiek vidinis darbas su savimi, tiek charakterio savybė, o ne materialūs daiktai išoriniame pasaulyje, kurie simbolizuoja išrinktųjų prabangą ar privilegijas. Tai yra įgūdžiai ir stiprybė, kurių kiekvienas žmogus gali išmokti ir kuriais gali naudotis kiekvieną dieną.

Šios paskaitos metu Anil Chandwani pasidalins metodais ir savo daugelio metų patirtimi ieškant ir kuriant sėkmę, kuri yra kaip vidinė charakterio stiprybė, o ne išorės atributas. Sužinosite, kokios yra dažniausiai šiame kelyje pasitaikančios klaidos, kaip jų išvengti, išlaikyti psichinę bei emocinę sveikatą, vidinę ramybę. Gausite įrankius, kaip susikurti savo autentišką sėkmės modelį, kuris iš tikrųjų veikia, neatsisakant ambicingų tikslų, bet įgyvendinti juos darnesniu sau ir visuomenei būdu.

Anil Chandwani (JAV) yra sėkmingas verslininkas, įkūręs net keletą milijoninių kompanijų. Vienas pirmaujančių transformacijos, asmeninio augimo ir sėkmės konsultantų, vedančių mokymus didžiausioms korporacijoms visame pasaulyje. Daugiau nei 20 metų jis dalinasi savo patirtimi ir žiniomis apie meditacijos pritaikymą šiuolaikiniame pasaulyje, ypatingai verslo aplinkoje. Jo perduodamos žinios yra pagrįstos realia patirtimi ir asmeninėmis sėkmės istorijomis. (Paskaita anglų kalba su subtitrais į lietuvių kalbą)