Andrius Grigorjevas

„Efektyvaus mąstymo kelionė"

Andrius Grigorjevas yra semiotikos ir rinkodaros strategas, „Synthesis Consulting“ partneris, dirbantis su produkto strategijų projektais Europoje, Viduriniuose Rytuose ir JAV. Andrius taip pat rengia inovacijų ir produktų vystymo dirbtuves, dėsto ISM universitete MBA kursuose ir skaito pranešimus didžiausiose Lietuvos konferencijose.

Trijų dalių paskaita skirta parodyti, kokią kelionę gali tekti nueiti, kad mūsų mąstymas pradėtų keistis. Bandysime suprasti mūsų mąstymo dimensijas, ydingo mąstymo požymius ir galiausia pereisime prie efektyvaus mąstymo įrankių. Ši paskaita ypatingai aktuali norintiems daugiau pasiekti savo profesinėje ar verslo veikloje. 

  • Modernaus žmogaus mitas: pirmoji dalis skirta suvokti, kuo pasižymi mūsų mąstymo trajektorijos.
  • Greito mąstymo spąstai: antroji dalis skirta greito, stereotipinio ir klišinio mąstymo spąstams ir būdams jų išvengti.
  • Efektyvaus mąstymo įrankiai:  trečioje dalyje koncentruosime į tai, kaip galime struktūruoti ir dirbti su mums prieinama informacija, ir kaip gerai struktūruota informacija ir įžvalgos gali padėti priimti sprendimus tiek versle, tiek kasdieniame gyvenime.